Evinde Müşterilerini Kabul Eden Travesti Deniz

Mükemmel bir seks için en iyi adreslerin başında ben gelirim. Özellikle Bornova Travesti olarak kendime ait olan evde müşterilerimi kabul ederek onları otel parası ödBornovaten kurtarıyorum.

Adım Deniz. Sıra dışı özelliklere sahip ve aynı zamanda çok şehvetli bir kadınım. Çünkü 25 yaşındayım. Boyum ise tam 1,84 olması ile dikkat çeker. Tabiri caizse at gibi bir hatun olduğumdan beni görenlerin aklını en başından hemen alırım. Bu da ne kadar özel olduğumu gösterir. Kendime ait olan bir evim söz konusu olduğundan burada sizleri ağırlarım. Böylelikle mutlu bir orgazma imza atmak mümkündür.

Seksi Evimde Yaparım

Harika bir biçimde döşenmiş olan evimde beyleri ağırlamak benim için harika bir deneyim olacak. Tabi ki sizin de bundan memnun kalacağınızın altını net olarak çizeyim. Buna göre evimin sahip olduğu özellikleri ise şöyledir;

  • Konforlu ve aynı zamanda çok güvenlidir.
  • Sizlere duş aşma fırsatını da sunarım.
  • Özellikle tek başıma yaşadığımın altını hemen çizeyim. 

Her Türlü Pozisyon ve Fantezi Mümkün

Bornova Travesti hizmetlerim beylerin hem mutlu olması hem de onların orgazm duygusunu tatması içindir. Bunlar ise şöyledir;

  • Oral, cimcif, anal ve fazlasını sunarken bunların hiçbirinde kurallarım söz konusu olmadığından harika tatların alınması mümkündür.
  • Zaman zaman duruma göre üstte olmasını bilirim. Elbette beylerin taleplerine göre alta da geçerim. 
  • Fantezi konusunda sahip olduğum deneyimlerimi sizler için sunarım. 

Gerçek Resimlerimi Kullanırım

Fake yani sahte bir Bornova Travesti kadını değilim. Bundan dolayı her zaman gerçek resimlerimi kullanırım. Bunların tümü yeni çekildi. En şehvetli pozlarımı sizler için verdim. Buradan bakarak ne kadar iyi ve doğru bir seçim yapmış olduğunuzu rahatlıkla anlayabilirsiniz. 

Tabi ki randevu vereceğim zaman beylerin nasıl konuştuklarına dikkat ederim. Hem kibar hem de elit olan beylere yok demem. Kaba olanları ise engellerim. Özel numaram üzerinden anlık bir biçimde iletişimi kurabilirsiniz. Elbette ücretimi her zaman peşin bir biçimde, elden ve pazarlıksız olarak alırım. Seanslık hizmetlerim ise yoktur. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*