Evi Olan Bornova Travesti Zehra

Selam bebeklerim, benim ismim Zehra. 26 yaşındayım, 1,69 boyundayım, 60 kiloyum, 85 beden göğüslere ve 95 kalça büyüklüğüne sahibim. Bornova Travesti olarak hizmet vermeye başladığım günden beri kendimi çok daha keyifli ve hayattan daha fazla zevk alır şekilde hissediyorum.

Müşterilerimle eğlenceli vakit geçirirken sadece karşı tarafın isteklerini değil kendi isteklerimi de karşılıyorum. Beğendiğim ve beni etkilemeyi başaran bir erkek bulduğumda onunla tüm günü geçirmekten, gece boyu sevişmekten çok fazla zevk alıyorum.

Erkeğimi Kendim Seçmeyi Seviyorum

Birlikte olacağım kişilerin belirli özelliklerine dikkat ediyorum. Mesajlaşırken bana nasıl davrandığına, nasıl bir karaktere sahip olduğuna bakıyorum. Mesajı dahi düzgün yazamayan, kendisini net bir şekilde ifade edemeyen kişilerin benimle sevişmesine izin vermiyorum.

Saygılı, efendi, kadınlardan anlayan, beni tatmin edebileceğini hissettiren erkeklerle Bornova Travesti evimde saatler boyunca sevişebilirim. Mesaj atabilmek için ilanlardaki telefon numaramı kullanabilir, Whatsapp üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz. Eğer fotoğraflarımı görmek isterseniz, mesaj atarak beni görmek istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Kendi Yerimde Sevişmeye Bayılıyorum

Partnerlerimin hayattan daha fazla haz duyabilmesi için fantezileri ne kadar sapkın olsa da her isteklerini karşılamaktan büyük bir keyif alıyorum. Erkeğimin bana karşı dürüst olması ve nelerden hoşlandığını söylemesi, onun isteklerini hiçbir şekilde yargılamamam için yeterli olacaktır. Bornova Travesti hizmetlerimden faydalanabilmek için 18 yaşından  büyük olmanız ve seanslarımla ilgili aklınıza takılanları mesaj atarak sormanız yeterlidir.

Sadece bir saatin yetmediği, çok daha uzun süre boyunca sevişmek isteyeceğim erkeklerle karşılaşıyorum. Benimle evimde yaşayacağınız rahatlıkla otellerde ve arabanızda dahi birlikte olabilirsiniz. Beni doyuma ulaştırabilecek, daha önce yaşadıklarımdan çok daha özel hisleri tatmama yardımcı olabilecek erkekleri evime bekliyorum.

Erkek arkadaş aradığım için düzenli olacak sevişebileceğim ve canım ne zaman isterse benimle birlikte olabilecek kişilere ihtiyaç duyuyorum. Haftada bir veya daha kısa periyotlarda beni ziyaret edebilir, nasıl bir sekse ihtiyaç duyuyorsan bana hayallerinden bahsedebilirsin. İsteklerini karşılamaktan, eşinle veya kız arkadaşınla yaşadığın ilişkilerden daha güzellerini tattırmaktan büyük bir keyif alacağıma emin olabilirsin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*