Duygusal ve İddialı Bornova Travesti Bayan Şule

Merhaba, ben duygusal ve fazlası ile iddialı Şule! Bornova Travesti olarak karşındayım. 28 yaşındayım ve uzun süredir Bornova’da yaşıyorum. Fakat Bornovalı değilim. Aslına bakarsan, Almanya’da doğdum büyüdüm. Ama belirli sebeplerden dolayı şu an Bornova’dayım. Seninle beraber eğlenceli dakikalar geçirmek için sabırsızlanıyorum.

Güzel Vakit Geçirmek İster Misin?

Selam, Bornova Travesti hizmeti veren ben şimdiden seninle tanıştığıma memnun oldum. Biliyorum ki sen de benim profilimdesin ve şu an beni tanımaya çalışıyorsun. Kısaca kendimden bahsetmem gerekirse, tatlı bir insanım. Ne istediğimi bilirim. Dizi izlBornovaten, filmin seyretmekten, müzik dinlBornovaten çok hoşlanırım. Günübirlik geziler yapmayı seviyorum. Müzik zevkim birazcık sana karmaşık gelebilir. Çünkü bazen türkü dinliyorum, bazen rap dinliyorum, bazen yabancı dinliyorum. Yani bir çorba gibi olduğunu söyleyebilirim. 

Gün batarken, gökyüzünü izlemeyi çok seviyorum. Yeni yerler keşfetmeye bayılıyorum. Bunların her birini partnerimle beraber yaşamak benim için doyumsuz anlar anlamına geliyor. Yeni yerler keşfediyor demişken, beni keşfetmeye ne dersin? Onun için buradayım! Sana kendimi uzun uzun anlatacağım ama bu durum senin sıkılmana neden olur. Ben kendimi sana bırakmak istiyorum. Olur mu? Evet, dediğini duyar gibiyim. Sen de buna hazırsan, hemen beni ara. 

İlk başlarda tedirgin hissedebilirsin. Aslına bakacak olursan stres, heyecan gibi duygular tamamen doğaldır. Gevşeme, rahatlama ve böylesi duyguların tadını çıkarman gerekiyor. Hissettiğin tedirginlik verici duyguların, tatlı heyecanlar olduğunun farkına varmalısın. Kendini rahat bıraktığında, benimle beraber mükemmel anları yaşarsın. Ben de kendimi sana bırakırım ve sonrasında büyülü atmosferimizde kayboluruz. Yapman gereken, çok kolay! Sadece bana iletişim numaram üzerinden ulaşmak.. 

İletişim, biliyoruz ki sağlıklı birlikteliğin anahtarıdır. İstediğimiz birlikteliğin nasıl olduğuna dair kafamızdaki soru işaretlerini bir büyüğümüze sorarak cevaplar bulmaya çalışabiliriz. Senin benden istediklerin, benim senden istediklerim ve daha fazlası.. Birbirimize karşı dürüst ve açık sözlü olmalıyız. Saklamadan gerçek düşüncelerimizden bahsedersek, birlikteliğimiz çok daha kolay olacaktır. Hepsini sana yüz yüze geldiğimiz zaman anlatacağım. Senin de bana anlatacakların vardır eminim. Telefon numaram burada hemen ara! Bornova Travesti hizmetimde samimi ve sıcak kanlı oluşuma bayılacaksın. Hemen ara ve farkı hissetmek için vakit kaybetme. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*