Bornova Doyumsuz Travesti Bayan Melis Buse

Ben, doyumsuz Bornova Travesti Melis Buse! Kıvır kıvır saçlarım, dolgun dudaklarım ve seni kendime çekecek bakışlarımla hazırım. Profilime, şimdiden hoş geldin. Ben seninle tanıştığım için memnun oldum. Senin de benimle tanıştığımdan fazlasıyla memnun kalacağını biliyorum. O zaman birbirimizi bekletmeden, hemen iletişime geçmeliyiz ve harika anlara imza anlatmalıyız. Eğer sen de hazırım diyorsan hemen ara!

Yaklaş Yanıma Sakın Korkma!

Yaklaş yanıma, sakın korkma sana hastayım anlasana! Davetkar şarkı sözleri ile giriş yapmak istedim. Anladığın gibi fazlasıyla cilveli ve ne istediğini bilen bir kadın olarak karşında duruyorum. Uzun uzun neleri sevdiğimden, senden neler beklediğimden, seninle bir arada olduğumuzda neler yaşayacağımızdan bahsetmek istiyorum. Ama bunları burada uzun uzun anlatmak ne kadar anlamlı, bir düşünmedim değil.. Peki, anlatmak yerine seninle yaşamak istiyorum desem? Bence cevabın “evet” olacaktır. Profilimi incelediğinde göre benden etkilendin ve ne istediğini biliyorsun. Çünkü ben iddialıyım ve cesurum. Bakışlarımla bile seni kendime çekerim. Senin de, uzak kadınlar yerine kendisine çekmeyi bilen kadınlardan hoşlandığını düşünüyorum. Seninle yaşamak istediğim birçok şey var. Her biri için sabırsızım. Bornova Travesti

Daha önceki birlikteliklerin de yaşamak isteyip yaşayamadıkların, saklı arzularım ve daha fazlası olabilir. Benimle beraber her birini yaşayacaksın. Çünkü ben seninle yaşayacaklarımdan asla korkmuyorum ve sana diyorum ki yaklaş yanıma sakın korkma! Peki, ne yapman gerekiyor? Sana nasıl ulaşırım dediğini duyar gibiyim. Profilimde telefon numaram bulunuyor. Bana ait.. Aradığında, karşına ben çıkacağım. Sana tatlı bir selam verip, sonrasında birkaç soru soracağım. 5 dakika içerisinde beni kendine bıraktığını göreceksin. Eğer sen de kabul edersen ve benim enerjisinden yararlanmak istiyorsan gerçek randevuda büyülü anlara çıkabiliriz. Sana sormak istediğim birçok zevkim var ve her biri için şimdiden sabırsızlanıyorum. 

Spor yapan erkeklere bayılıyorum. Kaslı vücutlar, ince bel, uzun boy.. Şimdiden beni kendine hayran bıraktı. Bornova Travesti profilim, beklentileri karşılamaya hazır. Ben biletimi aldım ve seninle uçuşa geçmek için hazırda bekliyorum. Sen de benim profilimde olduğuna göre şimdiden uçuşa geçmeye hazırsın. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*