Bornova Ahenkli Travesti Bayan Bihter 

Selam, tutkulu Bihter karşında! 27 yaşındayım. Sadık ve ne istediğini bilen erkeklerden hoşlanıyorum. Ne istediğinden emin olmadığın sürece, seninle iletişime geçmeniz mümkün olmaz. Sana güvenmeliyim. Bornova Travesti yani benimle doyumsuz anlar hazırsan ben buradayım. Hemen beni ara ve doyasıya yaşa..

Birazcık Şımarmak Bizim De Hakkımız!

Yorucu iş hayatı, sürekli yoğun kalabalık, sürekli konuşan insanlar, ışıklar, şehir kalabalığı ve daha fazlası.. Şimdiden beni sıkmaya başladı. Birazcık şımarmak ikimiz için de harika olmaz mı? Profilimdesin ve fotoğraflarımı inceliyorsun. Benimle ilgili detayları okuyorsun. Bornova Travesti yani kendimden bahsetmem gerekirse, tutkuya aşığım. Her işimi tutkuyla yaparım. Sana dokunurken, kulağına güzel şeyler söylerken, gözlerine bakarken, sana yakınlaştığımda tutkuyu fazlasıyla hissedersin. Eğer beni etkilBornova istiyorsan, ilgimi çekecek şeyler yapmaya gönüllü olmalısın. Yeni zevklerden hoşlanırım. Sabırlı olman ve beni anladığından emin olmalıyım. Bazen kadınsı olurum. Ve fazlasıyla bunu hissedebilirsin. Bazen çocuksu yanımı görmem mümkün. 

Beni etkilBornova için ne istediğini bilmen gerekir. İlk adımı sen atmalısın. Çok fazla atılgan değilim. İstersen seninle öncelikle güzel sohbetler edebiliriz. Zaman ilerledikçe daha fazla vakit kaybetmeden, ilk adımı atabilirsin. Atacağın ilk adım çok nazik ve tutkulu olmalı. Buna çok önem veririm. Karşındaki insandan beklentim bana güvenmesi, saygılı olmasıdır.  Sahtekarlıktan hoşlanmam. Sonuçta güven ve bağlılık daha önemli! Tipe önem vermesem de, birazcık yakışıklı olursan yanıma yakışırsın. Çünkü ben kendimi çok seviyorum ve kendime önem göstermekten hoşlanıyorum. Eğer sen de bunları taşıyorsan neden daha fazla vakit kaybediyoruz ki? Ben buradayım ve senin aramanı bekliyorum. Beni birazcık daha bekletirsen aklın karışıyor. Aklının karışmasını istemem. Sorunlarda her zaman çözüme meyilliyim. Ama merak etme aklın karışmış olsa bile, sana doğru profile geçtiğin konusunda yardımcı olacağım. 

Karşındayım, Bornova Travesti olarak seni bekliyorum. Mükemmel fiziğim, etkileyici bakışlarım ve daha fazlası.. Hadi hadi hemen ara:)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*