Balık Etli ve Dolgun Vücutlu Bornova Gürcan

Beylerin her zaman aklını başından alan harika fiziğim sayesinde Travesti Bornova kadınlarının arasında çok özel bir yere sahibim. Hem tadımı almak hem de beni inletmek için aramanız yeterlidir. 

Güzeller güzeli Gürcan benim adım sevgili beyler. 33 yaşında, 1,65 boyunda ve 77 kiloda bir kadınım. Balık etli olduğum doğrudur. Zaten erkeklerin büyük bir kısmı da benim gibi bayanlardan hoşlanıyor. Bunun farkındayım. Seks ateşimle yanabilmek, orgazmın zirvesine çıkabilmek ve farklı tatları alabilmek için hemen arayabilirsiniz. Bu sayede harika hazların sahibi olmak mümkündür. 

Dolgun Vücudumun Tadını Alabilirsiniz

Sekste dolgun vücutlu bir Travesti Bornova kadını ile beraberlikler yaşamak mükemmel hazların da kapısını en sonuna kadar açar. Fiziğimin özellikleri ise şöyledir;

  • Boyum kesinlikle idealdir.
  • Balık etli ve dolgun vücutlu bir kadın olmam beyleri mutlu eder.
  • Her zaman büyük memelerim dikkat çeker.
  • Kalçalarımın yuvarlak olması beyler açısından harika bir detaydır.

Beyleri Memnun Etmek Benim İşim

Tüm Travesti Bornova hizmetlerimde hiçbir sınırın olmaması hazların ve zevklerin daha çok olması dBornovatir. Tabi ki bunların arasında özellikle ön sevişme söz konusu olduğundan fiziğimin tadını alabilirsiniz. Karşılıklı veya tek bir biçimde oral seksi yapabiliriz. Mükemmel dilim ve dudaklarım aklınızı başından alacak.

Beylerin çok büyük bir kısmının favorileri arasında yer alan anal seks konusunda çok iddialı bir hatunum. Arkadan almasını iyi bilirim. Kalçalarımı ayırarak buyur ederim. İçime girdikten sonra popoma vuracağınız tokatlar sayesinde anın tadını en sonuna kadar çıkarabiliriz. Her türlü değişik pozisyon benimle mümkündür. 

Harika Hazlar İçin Arayınız 

Seksin sınırlarını zorlayabilmek için benim özel numaramı aramanız yeterlidir. Sihirli olan tuşların çevrilmesinden sonra son derece şuh bir ses tonu ile sizi karşılarım. Her daim kibar beylere evet dediğim için bunu unutmayınız. Hem oteller hem de bundan farklı olan mekanlarda anın tadını çıkarmak hiçbir şekilde zor olmayacak. Pazarlık yapmadan ve elden ödeme aldığımı da ifade edeyim. Zaten bunların tümü değişmeyen standart kuralların içinde yer alır. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*