Bakımını İhmal Etmeden Yapan Bornova Belma

Uzun boylu ve bakımlı bir Bornova Travesti kadınıyım. Seksi hem seven hem de bunu sonuna kadar yaşatan bir yapım söz konusu olduğundan beni tercih edecek beylerin mutlu olması kesinlikle çok kolaydır. 

Aşklarım merhabalar ben Belma. Nasılsınız bakalım? Her zaman sekse hazır ve aynı zamanda bakımlı bir bayanla seks yapmak ister misiniz? Yanıtınızın evet olduğunu iyi biliyorum. O zaman beni aramalısınız. 31 yaşında, olgun bir hatun olmamın yanı sıra hafif balık etli olduğumun da altını çizeyim. Güzel beraberlikler ve fazlası için iletişimi kurabilirsiniz. 

Hem Sıra Dışı Hem Bakımlı Bir Hatunum

Mükemmel bir Bornova Travesti kadını olduğumdan hemen şu özelliklerim öne çıkar;

  • Boyum 1,73 olmasının yanı sıra genellikle çok kilolu olmadığımı söylerler. Ancak her Türk kadını gibi balık etliyimdir.
  • Beyaz tenim dikkat çekerken beylerin tüm beklentilerini sonuna kadar karşılar.
  • Hem ayak hem de el tırnaklarım ojelidir.
  • Bunun yanı sıra seks konusunda sınırlarım yoktur.
  • Büyük kalça ve büyük meme sevenler için ideal bir hatunum. 
  • Özellikle beraberliklerimi sevgili tadında sunduğumdan beni tercih eden erkek sayısının çok fazla olduğunun altını net olarak çizeyim.  

Bu ve bunun gibi birçok değişik özelliğim sayesinde beyleri mutlu ederim. 

Sekste Sınırlar Olmadan Kalırım

Bornova Travesti hizmetlerimde bir kural ya da sınır hiçbir şekilde yoktur. Bu da daha çok zevk almak dBornovatir. Analdan orala kadar ne varsa bunların tümünü yaparım. En çok dikkat ettiğim ve önem verdiğim şey ise beylerin benden ne talep ettiğidir. Onların isteklerine göre hareket ettiğimden bunu öne koyarım. Bir sevgili gibi yaşatırım her şeyi sizlerle. Dileyen beylerle daha romantik ilişkilerin içine de girmesini bilirim. İşte bu sayede tüm hayalleriniz benimle beraber gerçek olacaktır. 

Elden Ücretimi Alırım

Ücret konusunda belli kurallarım vardır. Pazarlık gibi bir durumu kabul etmem. Bunun yanı sıra özellikle dikkat çeken daha farklı bir husus is kalınacak süreye göre ödemenin yapılmasıdır. İşte bu kriterlere uyum sağlanması durumunda karşınıza bir sorun da çıkmaz.  

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*