Aşk Üçgeni ile Büyük Hazlar Veren Gamze

Beyleri rahatlatmasını çok iyi bilen Travesti Bornova kadınlarının arasında öne çıkarken özellikle mükemmel fiziğimin sizin için büyük bir haz kaynağı olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. 

Seks denildiği zaman hemen akla gelen kadınlardan birisiyim ve adım ise Gamze. Özellikle yaşımın sadece 23 olması ne kadar dar bir vajinaya sahip olduğumu gösterir. Bunun yanı sıra özellikle sekse dair merak ettiğiniz ne varsa bunları yaşatırım. Bu ve fazlası için sadece özel numaram üzerinden anlık iletişim kurmanız yeterlidir. 

Azgınlıktan Yanan Vücudum Sizleri Bekliyor

Seks konusunda harika bir Travesti Bornova kadını olduğumdan özellikle fiziki yapım sayesinde hazların en büyüğünü sizlere sunarım. Vücudumun özellikleri aklınızı başından alır. Çok dar olması hazların artması dBornovatir. Hiçbir kilo sorunum söz konusu olmadığından her türlü pozisyonun benimle beraber gerçekleştirilmesi mümkündür. 

Tabi ki hizmetlerimi şöyle ifade edeyim;

  • Oral yapmak benim işim. En güzel hazların ve pozisyonların arasında yer almasının yanı sıra cinsel organınızı gırtlağıma değecek kadar alırım. Hatta bir süre havasız kalmak benim en sevdiklerimden birisidir.
  • Anal sekse yok demezken bunun öncesinde bir kondom kullanım şartımın bulunduğunu ifade edeyim. Ancak buna tam uyum sağlamanız durumunda büyük ve çok güzel olan kalçalarımın arasından rahatlıkla girişi yapabilirsiniz.
  • Tabi ki ön sevişme ve bundan farklı olanları da sunma konusunda sorunsuz bir hatunum. 

Tüm bunların dışına çıkmak ve limitleri zorlamak da mümkündür. Farklı birçok talep ve isteğe açık bir bayanım. 

Kondomsuz Kalmam

Travesti Bornova hizmetlerimde kesinlikle bir kondom kuralımın bulunduğunun altını çizeyim. Bu değişmez ve ilgili hususta çok katı olduğumdan bunu kabul etmeyen beyleri çok hızlı bir biçimde engellerim. Sağlık büyük öneme sahiptir. 

Lüks Otellerde Seks Yapabiliriz 

Değişik mekanlarda hizmetlerimi sunarken özellikle lüks otellerin benim için en ideal olduğunu bilmeniz gerekiyor. Lüks olması kurallarımın arasında öne çıkar. Tabi ki bir diğer nokta ise özellikle güvenliktir. İşte bunların karşılanması durumunda mekana yok demem ve oraya belirttiğiniz saatte gelirim. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*