69 Pozisyonunu Yapan Bakımlı Ateşli Güngör

Seks hizmetlerimi Travesti Bornova olarak verirken özellikle pozisyon konusunda değişik seçenekleri sunarım. Bu sayede şehvetli beraberliklerin önü en sonuna kadar açılmış olacaktır. 

Güngör benim adım. 28 yaşındayım ve bakımlı bir kadınım. Seksi çok seviyorum. Bunu laf olsun diye ifade etmem. Gerçekten de cinselliğe aşığım. Bu sayede vermiş olduğum hizmetler üzerinden orgazmın tadını en sonuna kadar almanızın önünde hiçbir engel kalmamış olacaktır. Özellikle birçok beyin merak ettiği 69 pozisyonu benim işimdir. 

69 Yapmak ve Fazlasını Yaşamak İçin Arayabilirsiniz 

Seks içinde bana göre en güzel güzel pozisyonların arasında her daim 69 yer alır. Elbette bunu kurallar ve sınırlar olmadan yapan bir kadın olduğumdan beylerin mutlu olmasının önünde hiçbir engel yoktur. Yatmanızın ardından üstünüze ters bir biçimde uzanırım. Böylelikle ağzım ve cinsel organınız buluşur. Siz de harika şeftalim ile karşı karşıya kalmış olursunuz. İşte bunun sonrasında yalamak ve fazlasını hissetmek mümkündür. 

Seksin En Doğru Adresi Benim

Seks konusuna deneyimli bir Travesti Bornova kadını olduğumdan şu hizmetlerim de vardır;

  • Her zaman değişik pozisyonlar konusunda çok başarılı bir hatunum. Altta olma, köpek pozisyonunda içine alma, üstte olma, misyoner, cowgirl ve fazlasını sunarım. Bunların arasından dilediğiniz gibi seçim yaparak harika vücudumun tadını en sonuna kadar almanız mümkündür.
  • Bazı bayanlar yok dese bile özellikle anal benim için cennete gitmek gibidir. Çünkü arkadan içime girilmesi beni her daim deli eder. İşte bunu yaparken mükemmel hazları alabilir ve dar bölgem sayesinde orgazmı deli gibi hissedebilirsiniz. 
  • Tabi ki öpüşme konusunda ısrarcı ve aynı zamanda harika bir bayanım. Dudaklarımın tadını alarak bunu sağlayabilirsiniz. Hiçbir sınır da koymam. 
  • Arkadan doggy yapılması da benim çok hoşuma gider. 

Hiçbir Zaman Seanslık Kalmam 

Seanslık olarak tanımlanmış olan Travesti Bornova hizmetlerim yoktur. Kısa süreli seks benim için değil sevgili beyler. Çünkü ben her zaman uzun kalmak isterim. Bundan dolayı minimum hizmet saatim 2 saattir. Elbette bundan fazla olan gecelik konusunda da bir sınırım yoktur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*