Uzun Boylu Rus Alsancak Travesti İrina

Mükemmel beraberlikleri sunan Travesti Alsancak kadınlarının arasında hem fiziğim hem de yüz güzelliğim sayesinde tüm beklentileri sonuna kadar karşılarım. Kendinizi ödüllendirebilmek için benle iletişimi kurabilirsiniz.

Her Türk erkeğinin rüyalarını sonuna kadar süsleyen Rus hatunu olarak merhabalar. Dilinizi sorunsuz şekilde konuşuyorum. Adım ise İrina. Tam anlamıyla Rus kadını denildiği zaman akla gelen tüm özelliklerim sayesinde başınızı döndürürüm. Özellikle sekste sınır tanımayan yapım beyleri mutlu edecek.

Mükemmel Fiziğimi Tadabilirsiniz 

Travesti Alsancak kadınlarının arasında hem yabancı hem de Rus olmam sayesinde öne çıkarım. Özelliklerime dair şunları ifade edeyim;

  • Uzun boylu bir hatunum ve bu da tam 1,85 şeklindedir. Özellikle Türk kadınlarının genellikle çok uzun olmadığı bu ortamda dikkatleri üzerimde toplarım.
  • Bunun yanı sıra gerçek bir sarışınım. Yani çakma olmadığımı ifade edeyim.
  • Mavi gözlü ve beyaz tenliyim.
  • En ufak bir kilo sorunum hiçbir şekilde söz konusu değildir.
  • Tabi ki sekste sınırlarım olmadan ve sevgili tadında seviştiğimin altını çizeyim. 

Bunların tümü benim ne kadar özel bir hatun olduğumu çok net şekilde gösterir. 

Her Fantezi Benimle Mümkün

Fantezi dünyasına benimle girebilirsiniz. Böylelikle şunları yapabilir ve anın tadını en sonuna kadar çıkarabiliriz;

  • Ön sevişmeyi yapan ve bunu da herhangi bir sınır olmadan sunan bir kadınım. Benim en temel özelliğim zaten anın tadını sonuna kadar yaşatmaktır.
  • Tabi ki oral gibi harika hazların öne çıkmış olduğu bir beraberliğe de yok demem mümkün değildir.
  • Analı yaparım ancak bunun öncesinde kondom kullanılması gibi özel bir kuralımın olduğun siz beylere hatırlatmam lazım.
  • Bundan farklı ve yine merak ettiğiniz tüm seks fantezileri benimle beraber gerçek olacaktır. Sadece aramanız yeterlidir. 

Arayarak Randevunuzu Hemen Alabilirsiniz 

Travesti Alsancak olarak Türkçe biliyorum ve bu sayede iletişim konusunda bir sorunla karşı karşıya kalmadan benden randevunuzu talep edebilirsiniz. Telefon aramalarına okey derim. Gerektiğinde bana bir de kısa mesaj yollayabilirsiniz. İşte bu sayede hem rahatlamak hem de haz almak mümkündür. Beylerin evlerine hiçbir zaman gelmem. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*