Sarışın Alsancak Travesti Mine

Merhaba! Ben Mine. 23 yaşındayım. Uzun süredir Alsancak’da ikametgâh ediyorum. Öncesinde Almanya’da yaşıyordum. Fakat işler istediğim gibi gitmediğinden dolayı Alsancak’ya taşındım. Alsancak Travesti arayan beyefendiler için hizmetinizdeyim. Yapmanız gereken, çok basit! Profilimde numaram bulunuyor. Bana ulaşırsanız, kendimle ilgili bilmek istediğiniz her şeyi fazlasıyla anlatırım. 

Benimle Harika Bir Romantizme Var Mısın?

Sarışın sevenler için mükemmel fiziğim, alımlı bakışlarım ve ince belimle ilk başta seni kendime doğru çekeceğimden eminim. Saçlarımın kendi rengi sarıya yakın. Fakat daha net bir sarı olmak için düzenli olarak boyatıyorum. Çakma sarışın diyemeyiz. Bu yüzden sadece daha güzel görünmesini istiyorum. Saçlarıma önem verdiğim gibi karşımdaki insana da aynı önemi veririm. Düzenli spor yapıyorum. Beslenmeme çok dikkat ederim. Karşı karşıya geldiğimizde, mükemmel fiziğimle bunu daha iyi anlayacağından eminim. Alsancak Travesti arayan beyefendiler genellikle sıcakkanlı, eğlenceli sohbeti olan, güler yüzlü ve güzel kadınlarla bir arada olmak istiyor. Baktığımız zaman, bunların hepsi bende fazlasıyla bulunuyor. 

Kendime özel zevklerin var ve bunu sana yansıtacağımdan hiç şüphen olmasın. Köpeğim ve kedilerim var. Çok fazla hayvan severim. Kendi evimin bahçesinde de fazlasıyla ilgilendiğim hayvanlarım bulunuyor. Hatta ağaçlarım da, kuşlar için küçük yuvalar yaptım. YAlsancak yapmaktan, yüzmekten, dışarıda vakit geçirmekten, tek başıma yeni yerler keşfetmekten hoşlanıyorum. Biliyorum, bunların her biri senin için çok da önemli değil! Sadece benle ilgili kafanda bir karakter oluşturmanı istiyorum. Merhametli ve sevecen olduğunu bilmen yeterli! Seninle bir arada olduğumuz zamanlarda da merhametli dokunuşlarım, sevecen bakışlarımla hepsini yaşayacaksın.

Yapman gereken, sadece profilimde bulunan numara üzerinden bana ulaşmak ve sonrasında kendini bana bırakman. Dilersen seninle öncesinde tatlı tatlı sohbetler edip, sonrasında gerçek bir randevuya çıkabilir. Dilersen direk bir randevuda bulunmamız mümkün! Tamamen sana kalmış. Fotoğraflarımın her biri bana ait. Seninle görüşmeden önce gerçek fotoğraflarını isteyeceğim. Gerçek olduğundan emin olmalıyım. Beni daha fazla bekletmeden, hemen aramanı istiyorum. Alsancak Travesti

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*