Rus Güzeli Alsancak Travesti Olga

Yakışıklı Türk erkekleri merhabalar. Ben Rusya’dan gelen Alsancak Travesti Olga. Seks denildiği zaman hemen öne çıkan bir kadınım. Gerek uzun boyum gerekse pürüzsüz olan tenim sayesinde beklentileri karşılarım. Boyum 1,78 ve kilom ise 73. 25 yaşındayım. Daha önce benim gibi harika bir hatunu görmediğinizi biliyorum. O halde fazla bekletmeden hemen arayınız. 

Harika Bir Bayanım

Ben tam anlamıyla Rus ırkının güzelliğini taşıyan bir kadınım ve özelliklerim ise şöyledir;

  • Hafif balık etli bir bayanım. Zaten Türk erkeklerinin bu tip kadınları çok sevdiğini biliyorum.
  • Ten rengim beyazdır. Ayak parmaklarımdan kulak memelerime kadar bunu kendiniz görebilirsiniz.
  • Her zaman bakımını ihmal etmeden yapan bir Alsancak Travesti olduğum için beklentilerinizi karşılarım.
  • Bunun yanı sıra dolgun olan göğüslerim sayesinde hemen dikkat çekerim. 
  • Mis gibi kokan tenim sayesinde harika bir zaman geçirmek son derece kolay olacaktır.
  • Ayrıca beylerle sohbet etmesini de severim. Tabi ki özel hayata girmAlsancak şartıyla bunu yapıyorum. 

Ateşimle Yanabilirsiniz

Sekste sınırlarım hiçbir zaman söz konusu değildir. Bu da beylerin rahatlıkla orgazm olması ve aynı zamanda ne istiyorlarsa yapmaları dAlsancaktir. Zaten çok açık görüşlü bir kadın olduğum için buna göre yaşarım. Alsancak Travesti bana göre söz konusu seks olduğunda her şeyin gerçek olması lazım. Çünkü bir limit veya sınır boşalmanın önünde bir engeldir. 

Bunun yanı sıra hizmetlerimin arasında tabi ki oral seks vardır. Anal seksi de yaparım. Ancak bunun kesinlikle kondomlu bir biçimde olması lazım. Onun haricinde kalmış olan diğer pozisyonlarda ise kondoma gerek kalmaz. İşte bu özelliklerim ile beylerin en iyi tercihlerinden birisi haline geldim. 

Otellere Geliyorum

Genellikle beraberliklerimi oteller içinde gerçek yaparım. İşte bu özelliğimden dolayı merkezde yer alan bir mekan üzerinden yer ayırtmanız gerekiyor. Yıldızlı olmayan oteller hiçbir şekilde gelmediğimin altını çizmem lazım. Bunun yanı sıra beylerin bir kısmı telefonda konuşmasını bilmiyor. Kaba saba kelimeler kullanıyorlar. Bunları da kabul etmem. Bunun haricinde kalmış olan sınırım ise yoktur. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*