Otele Gelen Bakımlı Alsancak Travesti Pınar

Beraber olacağım erkeğe kondom kullanmasıyla ilgili bir şart koymadan Alsancak Travesti seanslarımdan tam olarak hak ettiği zevki tatmasını sağlıyorum.

Erkek arkadaşlarımın beni mutlu hissettirmesi, otelin en lüks odasında beni saatlerce inletmesi en çok sevdiğim şeylerin başında geliyor. Azgınlığını ilk saniyeden itibaren belli eden, bana birçok şey yapmak istediği bakışlarından belli olan erkekleri evimde misafir etmeye bayılıyorum. Travesti Alsancak telefon numaramı öğrenmek için internette benim paylaştığım ilanları inceleyebilirsiniz.

Alsancak Travesti Evimde Seni Bekliyorum

Hayalini kurduğum ilişkiyi yaşayabileceğim, hiçbir isteğimi geri çevirmeyecek, kendimi gönül rahatlığıyla yalatabileceğim, karşılıklı olarak oral yapabileceğimiz erkek arıyorum. Eğer o azgın erkek sensen hemen bana mesaj at ve görüşmek için hangi gün ve saatte müsait olduğumu öğren. Travesti Alsancak genellikle haftanın her günü çalışmadığım için müşterilerime mesaj attıkları günün akşamında veya ertesi gün görüşeceğimiz seansı verebiliyorum.

Reşit olan, azgınlığı gözlerinden belli olan erkekler bana her zaman ulaşabilir, diğer kadınlardan farklı ve son derece özel seanslarıma katılabilirler. Seanslarımda sadece bir erkek müşterimin gelmesine yönelik bir şartım bulunmuyor. Bu sayede eğer bir seansta iki veya üç erkeğin gelmesine yönelik başvuru olursa bunları da kabul ediyorum. 

Erkeğime Sınır Koymadan İlişki Yaşıyorum

Ekstra ücret talep ettiğim durumlar olduğu gibi, seans sırasında ek ödeme yapmanız gerekmeden tadına varabileceğiniz birçok hizmetim de bulunuyor. Özellikle mutlu sonlu masaj yaptırmak isteyen erkeklerle ve seksi iç çamaşırlarla seansı geçirmemi talep eden erkeklerle çok eğleniyorum. Eğer siz de bunlardan biriyseniz hemen şimdi beni arayarak veya mesaj atarak nelerden keyif aldığınızı söyleyebilir, taleplerinize uygun hizmeti alabilirsiniz. 

Arkadaşlarınızla ve partnerlerinizle birlikte beni ziyaret edebilir veya evinize davet edebilirsiniz. Keyif aldığınız şeylerin hardcore sevişmeye dayalı olması veya BDSM türünde seanslarla orgazma ulaşmanız benim için hiçbir sorun teşkil etmiyor. Diğer kadınlar gibi ilişkilerine sınırlamalar getiren, erkeklerinin zevk aldığı şeyleri yaşamalarını engelleyen, beğendiği bir erkeğe dahi sınır koyan biri değilim. Travesti Alsancak evimde görüşmek için mesaj atarak ne zaman müsait olduğumu öğrenmeniz yeterlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*