Masaj Yapan İzmir Alsancak Travesti

Masaj Yapan İzmir Alsancak Travesti

Anne ve baba olabilmek en önemli duyguklar arasında yer almaktadır. İnsanların bu duyguyu yaşayabilmeleri uğruna yapılan müdahaleler çok yorucu olsada sonunda elde edilen ve sahip olunan bu duygu herşeye bedeldir. İnsanların annelik ve babalık duygularını tatmaları onların kendilerini farklı hissetmelerine neden olacaktır. Anne ve baba kelimesini ilk defa çocukları tarafından duyan çiftlerin mutlulukları her hallerinden anlaşılır. Çocuklarının kendilerinden bir parça olduğunu, onun kokusunda kendi kokularını hissettikleri bambaşka bir duygudur. Fakat annelik ve babalık duygusu bu kadar kutsal iken bu duyguyu hiçe sayan çok insan var. Çocuklarına gerekli sevgiyi ve ilgiyi göstermeyen kişilerin çocukları , ne yazık ki ruh sağlığı yerinde olmayarak büyümelerine neden olacaktır.

İlgisiz anne ve babaların çocuklarından esirgedikleri bu duyguları başkalarında arayan çocukların hata yapma oranları çok yüksektir. Çünkü doğru ve yanlış kavramı ilk önce aileden öğrenilecek ve hayat boyu yaşanmışlıklara pekişecektir. Çocukların bu kavramları öğrenemeden büyümeleri, onlara uzanacak kötü niyetli elleri tutmalarına neden olacaktır. İnsanların hazır olmadan çocuk sahibi olmaları , onların tam olarak görevlerini yerine getirmemelerine neden olacaktır. Masaj yapan İzmir Alsancak Travesti model numaraları, anneliği ve babalığı ilk defa tatmış olan kişilerin biraz panik yaparak davranabileceğini ve bu durumun gelip geçici bir süreç olacağını anlatacaktır.

Tecrübeli kişilerin ilk defa anne ve baba olan kişilere akıllar vermesi, neleri yapıp yapmayacaklarını anlatması doğru bir davranış olarak gelse de aslında her bebeğin farklı yapısı vardır. Diğer bebeğe iyi gelen bir gıdanın başka bebeğe iyi geleceği düşünülemez. İzmir Alsancak Travesti masaj yapan bayan, bizde anne olduk , benden daha mı iyi bileceksin gibi söylemleri çok sıkça duyarız. Elbette ki onlara kulak vermememiz konular olacaktır ama sizin içinizden geldiği davranmanız çocuğunuzla aranızda ki bağı güçlendirecektir. Kendinize bu konuda güveninve bu duygunun içten gelen bir duygu olduğunu unutmamalısınız. Annelik ve babalık duygusu kitaplarda anlatılamayan ve içten gelen duygulardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*