Lüks Otellerde Beyleri Uçuran Alsancak Nilgün

Güzeller güzeli ve bakımlı bir Alsancak Travesti olarak her daim beylerin isteklerine yok demeden onları memnun etmesini bilirim. Böylelikle harika anların tadını en sonuna kadar çıkarmak mümkündür. 

Adım Travesti Alsancak Nilgün. 25 yaşındayım. Genç bir hatunum. Kilom 53 ve boyum ise 1,74. Genel olarak piyasanın üzerinde bir fiziğim vardır. Sekse önem veren ve bunu sadece para kazanmak için yapmayan bir hatunum. Özellikle mekan olarak sadece lüks olan otelleri tercih ettiğimi bilmeniz gerekiyor. Burada yanmak ve harika anları yaşayabilmek için beni arayınız. 

Yıldızlı Otellerde Yatakta Kendimi Kaybederek Sizi Uçurmasını Bilirim

Hemen belli birtakım kurallarım ve şartlarımdan açık şekilde bahsedeyim ki kimleri kabul etmediğimi tüm erkekler net bir biçimde bilsinler. Çok yaşlı veya çok genç olan erkeklere randevu vermem. Konuşmasını bilmeyen, hanzoca kelimeler kullanan, kadınlarla iletişim kuramayan tiplerle de işim olmaz. Ben her görüşmeme en güzel halimle gelirken misler gibi kokular sürerim. İşte siz de buna uygun bir biçimde hareket etmek zorundasınız.

Söz konusu Travesti Alsancak hizmetlerimin arasında kondomsuz kalmak yoktur. Anal da yapmam. Bundan ötürü daha klasik olan beraberliklerin öne çıktığını ifade etmem gerekiyor. Bunların arasında ise oral, ön sevişme ve önden sunulacak olan beraberlikler vardır. Dışına çıkmam gibi bir durum ise söz konusu değildir.

VIP Beylerin Beni Aramasını İstiyorum

Söz konusu tüm Travesti Alsancak hizmetlerimi bakımlı, kibar ve yakışıklı olan beylere veririm. Bunun yanı sıra özellikle dikkat çeken bir diğer kural ise otellerdir. Mekan olarak hem dört hem de 5 yıldızlı olan otellerin haricinde kalmış bir yere hiçbir zaman gelmem. Tabi ki marka değeri olan tesislerin seçilmesi gerekiyor. 

İletişim hattım açık olmasına rağmen zaman zaman çalışmadığım dönemlerde bunu kapatırım. Kısa mesaj yollayarak ve kendinizi net bir biçimde tanıtarak benden anlık bir şekilde hemen randevunuzu alabilirsiniz. Bu sırada benle konuşurken kullanmış olduğunuz kelimelere ve üslubunuza azami derecede dikkat ederim. Bu da benim kriterlerimin arasında yer alır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*