Lolita Güzelliğinde Olan Alsancak Travesti Feyza

Güzel, bakımlı ve aynı zamanda seksi bir Alsancak Travesti kadınıyım. Kesinlikle lolita kıvamında olan fiziğim ve dış yapım sayesinde sizin hayallerini kurmuş olduğunuz hatunlardan hiçbir farka sahip değilim. 

Selamlar gençler. Ben Travesti Alsancak Feyza. Nasılsınız bakalım? Vallahi ben çok iyi ve ateşliyim. Sektörün en güzel, genç ve körpe bayanlarından birisiyim. Yalnızca 19 yaşındayım. Tam anlamıyla bir lolitayım. Hatta bazı kişiler beni çıtır bayan olarak da tanımlarlar. Beyaz tenim, çok enerjik olan yapım ve bulunmayan saçma kurallarım ile dikkat çekerken bakımlı beylerin beni aramasını istiyorum. Böylelikle karşılıklı bir şekilde yanabiliriz. 

Körpe ve Sıkı Vücudumun Tadını Çıkarabilirsiniz

Yaşlı kadınların piyasada çok fazla olması özellikle beylerin canını sıkan bir durum. Ben buna bir son vermek için geldim. 19 yaşında, beyaz tenli, uzun boylu ve sevimli bir kadınım. Hatta birçok kişi beni lolita olarak tanımlar. İki yandan saçlarımı toplayarak buna uygun bir görüntü çizerim.

Travesti Alsancak olarak sekse aşırı derecede düşkün olduğum için benim adıma her şeyin yaşanması noktasında bir sorun söz konusu değildir. Yeni şeyleri denAlsancak, bu sayede karşılıklı olarak haz almak ve fazlasını elde etmek mümkündür. Bunun yanı sıra özellikle kondom kullanım kuralımın olduğunu hemen ifade etmem lazım.

Ön sevişme ve öpüşme verdiğim hizmetlerin arasında yer alır. Bunlardan farklı olarak vajinal beraberliklerin tümünü sunma konusunda hiçbir sıkıntım yoktur. Bu da beylerin hem memnun hem de tatmin olması dAlsancaktir. Daha fazlasını da sizin talep etmeniz durumunda yapabilirim. Sadece ne istediğinizi tam olarak söylemeniz yeterlidir. 

Anlık Hazlarda Kondom Kullanımı Şarttır

Travesti Alsancak olarak sağlık konusunda kesinlikle katı kurallarımın söz konusu olmasından dolayı tüm beraberliklerimi kondomlu bir biçimde sunarım. Bunu takmayı reddeden kişiler olduğunda onları engellerim. Bunun yanı sıra her zaman aramalara açık olan telefon numaram üzerinden anlık bir şekilde iletişimi kurmanız yeterlidir. Kibar konuşulması durumunda randevu vermeye dair karşınıza bir sorun çıkmaz. Apartlara ve aynı zamanda otellere gelen bir kadınım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*