Kalçalarıyla Dikkat Çeken Seksi Pervin

Seksi kalçalarım ve dinmek bilmeyen Travesti Alsancak ateşim sayesinde diğer kadınların arasından hemen sıyrılmasını bilirim. Bu sayede beni tercih edecek beylerin çok mutlu olacağının altını net olarak çizmem gerekiyor. 

Pervin ben beyler. Nasılsınız? Her daim harika ve sekse hazır bir bayanım. Özellikle kalçalarımın öne çıktığını daha en başından ifade edeyim. Zaten ne demişler? Yemeğin salçalısı, kadının kalçalısı. Bu yüzden kendinizi ödüllendirmek ve mutlu etmek için beni aramanız yeterlidir. 

Anal ve Oral Kraliçesi Bir Kadınım

Ben 26 yaşında bir hatunum. Kızıl saçlı olmamın yanı sıra özellikle hem yuvarlak hem de büyük olan kalçalarım sayesinde beklentilerinizi karşılarım. Gündelik hayatta salına salına yürüdüğüm sırada tüm gözler üzerimde olur. Her hizmetim sevgili tadında olmasından dolayı müşterim çoktur. Bundan dolayı belli bir randevu dahilinde hizmetlerimi sunarım. Travesti Alsancak

Yatakta çok vahşi olmamın yanı sıra şu hizmetlerim sayesinde sizi doyurmasını bilirim;

  • Oral yaparım ve dilimi kesinlikle çok güzel bir biçimde kullanarak sizi uçururum.
  • Bundan hem farklı hem de bana göre daha fazla haz veren anal en çok sevilen hizmetlerimin arasında öne çıkar. Tabi ki kalçalarımın tadını alabilirsiniz. 
  • Özellikle uzun süreli bir ön sevişme de ikimizin daha çok eğlenmesi anlamına gelir.
  • Fazlasını her daim benden almak için lütfen arayınız.

Kondom Kullanmadan Sizi Uçururum

Travesti Alsancak hizmetlerimde kondom şartım yoktur. Çünkü hissetmek çok önemlidir. Her zaman temizliğine dikkat eden bir kadın olduğumdan kondoma gerek kalmadan içime girebilirsiniz. Hem temiz hem de çok sıcak ve ıslak olması sizin aklınızı başından alacaktır. 

Alsancak Travesti Hizmetlerimde Pazarlık Yoktur 

Pazarlık yapılması veya bunun gibi bir tavır içine girilmesi en nefret ettiğim şeylerin başında gelir. Böyle davranan kişileri çok hızlı bir biçimde engellerim. Bir daha da benimle iletişim kurabilmeleri söz konusu olamaz. Hem telefon numaramı aramak hem de kısa mesaj yollamak gibi iki değişik sistem üzerinden randevularımı veririm. Bunun yanı sıra oteller benim adıma en ideal mekanlardır. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*