Eve Gelen Dolgun Travesti Arzu

Merhaba arkadaşlar ben Arzu, Alsancak Travesti kariyerimi 2 yıldır sadece erkeklere hizmet verecek şekilde sürdürüyorum. Sert sevişme fantezilerine uygun bir şekilde hareket ediyor, hayatınızda görebileceğiniz en güzel hisleri yaşamanıza yardımcı oluyorum. Göğüslerimin arasına penisinizi aldığımda, boşalAlsancak ve bu zevkin daha uzun süre boyunca sürmesini sağlamak için dua edeceksiniz.

En Sevdiğim Şey CİF

Erkeğimin taş gibi olmuş penisiyle oynamayı, ucunu ağzıma alıp emmeyi, en alt kısmından başlayarak dilimi ucuna kadar gezdirmeyi çok seviyorum. Bu esnada müşterim benim yalamama dayanamayarak bayılacak olursa hemen ağzıma alıyorum ve ağzıma boşalmasını sağlıyorum. Sakso çekmek dünyadaki en sevdiğim birkaç şeyden biri olduğu için, çekinmeden ağzıma boşalabilir ve bu fantezinin tadını çıkartabilirsiniz.

Sert Erkeklere Bayılıyorum

Ani bir hamleyle içime giren, ağzıma veren ve anal ilişkiyle beni bağırtarak sevişmekten hoşlanan kişilerin seans uzatması için can atıyorum. Fantezilerimizin ve sevişme stillerimizin uyduğu kişilerle sürekli olarak görüşmek istiyorum. Her dönemde benden randevu alabilir, fantezilerinizi mesajla anlatarak, bunları yaşamak için evime gelebilirsiniz. Alsancak Travesti sizden hemen sonra başka bir müşteriyle buluşmayacağım için, eğer beni beğenirseniz seans süresini uzatmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. 

Saatlik seansım çoğu müşterim için yetersiz geliyor ve gece boyu beni becermek isteyen müşterilerim oluyor. Özellikle grup seansı alıyorsanız, arkadaşınızla veya sevgilinizle birlikte tüm gece boyunca sevişmek için hazır olmanız gerekiyor. Bana düzenli olarak mesaj göndererek, haftanın belirli günlerinde buluşmak ve sevişmek istediğini söyleyen erkeklerim oluyor. Benimle bir kez seviştiğiniz takdirde siz de onlar arasında yer alabilir, çok uygun fiyatlarla birlikteliğimizin saatlerce sürmesini isteyebilirsiniz.

Saatlik Seansımı Mutlaka Dene

Erkeğine güzel bir oral yaparak boşaltmaktan aciz, çekingen ve acemi kızlarla vakit kaybetmekten artık vazgeçmelisiniz. Alsancak Travesti kariyerimde hiçbir müşterimden çekinmedim ve her isteklerini sorgusuz şekilde anında yerine getirdim. Müşterimin istediği pozisyonda becerilmek, onun kulu kölesi haline gelmek aşırı keyif veriyor. Benimle beraber olurken boşalmaktan çekinmemeli, seansın süresiyle ilgili endişeye kapılmamalısınız. Kaliteli bir seks deneyimi yaşamanız için sadece bir kez değil birkaç kez sevişme olanağı sunuyorum. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*