Çekici Alsancak Travesti Bayan Alev

Selam, günün hangi saatinde veya hangi zaman diliminde profilimi inceliyorsun bilmiyorum ama karşında iddialı ne istediğini bilen bir kadın olduğunu bilmem benim için önemli. Ben Alsancak Travesti Alev! çekici bakışlarım, kıyafetlerim, ahenkli dokunuşlarım ve daha fazlasıyla seni bekliyorum.

Benim Dünyamda Adımlarını Hızlandır!

Çekici Alev, Alsancak Travesti arayan kaliteli beyefendiler için burada! Bana doğru yaklaşırken, adımlarına küçük küçük atmak yerine hızlandırmalısın. Çünkü benim büyülü dünyamda, özel zevklerim seni heyecanlandıracak.. Küçük adımlar yerine koşarak bana gelirsen, bu heyecanı daha fazla hissedebilirsin. Yaşayacaklarımızdan çok fazla bahsetmek istemiyorum. Çünkü yaşayarak hissetmen benim için daha çok özel. Senin kendine ait özel zevklerin olabilir. Bunları benimle paylaşırsan, beraber yaşayabiliriz. İsmim alev. Anlamını fazlasıyla taşıyorum. Benim dünyamda alev alev yanmaya ve tutuşmaya hazırsan telefonunu bekliyorum.

Tecrübeliyim. Karşımdaki Alsancak Travesti isteyen beyefendinin ihtiyaçlarını arzularını bilirim. Seninle yapacağımız küçük sohbetlerde, kafandan geçenleri düşünüp hemen istediklerini gerçekleştiririm. Yani seni çok yormam. Nazlı değilimdir. Sonuçta özel anlar, ikimiz için de çok değerli olmalı. Tatlı kaçamakları seviyorum. Günün stresinden uzaklaşıp, birazcık birbirimize vakit ayırmak iyi gelecektir. 

Bazı erkekler, kadınların kasıtlı inatlaştığını düşünür. Bazıları ise inatlaşan kadınları çekici bulur. Kimisi için çocuk gibi küsen kadınlar şirindir. Kimisi içinde çocuk gibi küsen ve ne istediğini bilmeyen kadınlar daha da çekilmez bir hale gelir. Bunların hepsini boş ver. Karşındayım.  Çocuksu davranışları sevmem. İnatlaşmaktan hoşlanmam ama tatlı inatçı uzlaşmalarım seni heyecanlandırır. Nerede ne yapmam gerektiğini biliyorum. Şu an tek istediğim, senin beni araman ve eğlenceli sohbetlerimi duyman.  Alsancak Travesti

Seni tanımak için birkaç soru sorabilirim. Gerçek cevaplar vermeni istiyorum. Çünkü sorularım da bazen şımarıklık yaparım. Bence kafanda benimle ilgili bir profil oluştu. Beni şu an tanıyorsun diyebilirim. Kafandaki profille kendi istek ve arzularını yan yana getirdiğin zaman eğer ki bir bütün oluşturabildiysen aramakta gecikme! Çünkü zaman ikimiz için çok önemli.. Bu zamanı her saniyesiyle değerlendirmeliyiz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*