Alsancak Uzun Boylu Travesti Bayan Asya

Merhaba, ben Asya! Gerçek bir buluşmada benimle beraber olmak ister misin? Sana uzun uzun kendimi anlatırken, benim dünyama yavaş yavaş geldiğini görmek istiyorum. Zaaflarım, itiraflarım, küçük sırlarımın her birini sana yaşatacağım. Alsancak Travesti yani ben, seninle yaşayacağım heyecanlı saatler için şimdiden sabırsızlanıyorum. 

Sana Zamanın Nasıl Geçtiğini Unutturacağım! 

Adımlarınla bana doğru gelirken, birazcık daha hızlandırmalısın. Çünkü ben küçük küçük adımlarla, anki flört yaşıyormuş hissi veren yaklaşımları sevmiyorum. Ben senin sevgilin değilim, eşin değilim. Sadece, seninle beraber özel dakikalar geçirmek istiyorum. Bu yüzden, adımlarını bana doğru gelirken hızlandırmalısın. Coşkunla koştuğunu hissetmeliyim. Karşındaki profili tanımak isteyebilirsin. Nasıl bir karaktere sahibim, nelerden hoşlanıyorum, hangi kokuları kullanıyorum, makyaj yaparken nelere dikkat ediyorum? Bunlar, bazı erkekleri fazlasıyla ilgilendirirken bazılarının da çok umurunda olmuyor. Ama şunu biliyorum ki hepimiz için sadece özel anlara odaklanmak ortak noktamız! 

Dudak kalemi kullanmaktan çok hoşlanıyorum. Dudak kalemi, dolgun dudaklarımı ortaya çıkarıyor ve daha seksi olmamı sağlıyor. Abartılı makyaj yapmaktan hoşlanmam. Doğal güzelliğim ön plana çıkmalı. Dantel ve ipeksi kıyafetler giyiyorum. Bunların vücudumu gösteriyor. Hem de kendimi iyi hissetmemi sağlıyor. Alsancak Travesti güzel, alımlı, yaşadığı birlikteliklerde ürkek davranmayan, zevkli ve iddialı olmalı. Baktığım zaman, saydığım özelliklerin her biri bende var. Daha fazlasını istiyorsan, şanslı olduğunu söyleyebilirim. Çünkü karşında o kadar donanımlı bir kadın var ki, saatlerin zamanın nasıl geçtiğini unutacaksın. Ben buradayım. Telefonun ardında seni bekliyorum. Eğer benimle iletişime geçersen ve birbirimizden yüksek enerji alabilirsek gerçek anda bir arada oluruz. 

Henüz acemi isen ve kafan karışıksa tedirgin olabilirsin. En doğal hakkın! Tedirgin olmak ve sonrasında yavaş yavaş yükselmek, aslında büyülü anları heyecanlandırıyor. Heyecanını dindirmek için seninle tatlı sohbetler edeceğim. Sonrasında bana doğru adımlarının hızlandığını kendinde anlamayacaksın. Profildeki numaramdan bana ulaştığın zaman, seninle paylaşmak istediğim küçük itiraflarım var. Biliyorum, senin de Alsancak Travesti olarak yani bana söylAlsancak istediklerin var. Daha fazla ekrana bakıp düşünmeyi bırak ve hemen beni ara! 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*