Alsancak Travesti Bayan Tatlı Azra

Merhaba, ben Azra. Travesti Alsancak olarak tatlı, cesur ve atılganım. Partnerimle beraber, mükemmel uyum içerisinde olmayı çok seviyorum. Sen de beni tanımak ve benimle güzel vakit geçirmek istiyorsan, profilimdeki numaram üzerinden ulaşabilirsiniz. Sonrasını bana bırakman yeterli:)

Yaşayarak Öğrenin!

Travesti Alsancak sevecen, tatlı, iddialı ve fazlasıyla kadınsı olmalı. Baktığımız zaman, bu özelliklerin her biri bende var. Kendime güveniyorum ve tecrübeliyim. Beni tanıman, kafanda benimle ilgili profil oluşturmak istiyorsan kısaca kendimden bahsedebilirim. 24 yaşındayım. Fakat dolgun yanaklarım ve balık etli olmam sebebiyle çok fazla yaşımı göstermiyorum. Daha büyük olduğunu düşünebilirsin. Çocuksu yanımı görmek istediğin zaman, seninle harika tatlı sohbetler edebiliriz. Fakat cesur ve iddialı yanımı görmek istediğinde de heyecanı doruklarda hissedebilirsin. Uzun zamandır yalnız yaşıyorum. Yalnız vakit geçirmekten hoşlanıyorum. Fakat yanımda partnerim olduğu zaman çok daha eğlenceli saatler geçirmek hoşuma gidiyor.

Gezmeyi seviyorum. Gezerken yeni yerler keşfetmekten keyif alıyorum. Günümün birçoğunu müzik dinleyerek geçiririm. Aynı zamanda kendi bestelerim var. Eğer ki seninle sohbeti ilerletirsek, dilersen kendi bestelerimle sana şarkılar söyleyebilirim. Kendime vakit ayırmayı seviyorum. Gün içerisinde ojeler sürmek, saçlarımla ilgilenmek, gardırobumu yenilAlsancak beni ben yapan şeyler.. Burçlara çok fazla inanmıyorum. Fakat akrep ve aslan burcu erkekler beni kendisine çekiyor. Seninle bir arada olduğumuz zamanlarda, kaliteli sohbet edebilmeliyiz. Aynı zamanda Travesti Alsancak yani beni kendine çekmen önemli! 

Ne istediğini bilmeyen beyefendilerle bir arada olmaktan çok hoşlanmıyorum. Tamamen kendini bana bırakmak yerine, bazen dümen senin elinde olmalı ve sana kendimi bırakabilmeliyim. Bu noktada ikimiz arasındaki güven ilişkisi devreye giriyor. Eğer birlikte olduğumuz zamanlarda sen bana güvenebilirsen, beden dilinle de bunu hissettirebilirsin. Fakat eğer ki sen bana güvenmezsen, hareketlerin ürkek olacaktır. Bu durumu ikimizde istemeyiz. Yapmanı istediğim tek şey, profil üzerinden bana ulaşmak ve iletişime geçmemiz. Sonrasında gerçek bir an yaşarız. Bir arada bulunuruz. Eğlenmek, haz almayı seviyorsan ve bunu çok daha zirvede hissetmek istiyorsan karşındayım. Senin aramanı bekliyorum. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*