Alsancak Tatlı Kaçık Travesti Bayan Kıvılcım

Selam, hoş geldin! Ben Kıvılcım. Alsancak Travesti tatlı kaçık Kıvılcım olarak tanınıyorum. Çünkü hem partnerimle beraber yaşadığım büyülü anlarda kendimi kaybediyorum. Hem de sana sunacağım küçük zevklerimle adeta kendini kaybedebilirsin. Şimdiden heyecanlandığını düşünüyorum ve kesinlikle haklısın. Peki, ne duruyorsun hemen beni ara :))

Zarafet İçinde Cesaret!

Karşımdaki erkeğe yaklaşırken, zarif hareketlerle ilerlerim. Yürüyüşüm, duruşum ve diğer hareketlerimin her biri çok iyi yetişmiş zayıf kadın izlenimi veriyor. Sen bana baktığında, kadın güzelliğini ve zarafeti her daim görebilirsin. Zarafet içinde cesaret örneği sergiliyorum. Alımlı ve ne istediğini bilen adımlarla sana geldiğim zaman sonrasında cesaretli adımlarımı hızlandırdım. Bunu a hissedebilirsin. Böyle söylediğim zaman, benimle ilgili düşüncelerin değişebilir. Yani bana daha da yaklaşman mümkün. Çünkü söylediklerim denemeye değer ve yapabileceklerimin sınırı yok! Sana karşı kullanacağım birçok silahım var. Bunlardan en önemlisi zarafetim. Bu silahı sana doğru kullandığım zaman, bana yaklaşan adamların birazcık daha yere sağlam basacak ve gerçek birlikteliği doyasıya yaşayabileceksin. 

Zarif ve fazlasıyla güzel bir kadınım. Alsancak Travesti karşısında bu kadar güçlü bir duruş sergilerken, benden etkilenmAlsancak elde değil! Özgüven sahibi kadınların, her daim kendilerine ait çok farklı fantezileri vardır. Evet, doğru.. Özgüvenim yüksek ve sana sunacağım fantezilerimle daha güzel anlar yaşayabiliriz. Bunların her birini doyasıya hissedeceğini söyleyebilirim. 

Kafanda benimle ilgili soru işaretleri olabilir. Karakterim nasıl, nelerden hoşlanıyorum, neleri yapmaktan keyif alıyorum? Aslında bakacak olursan, kişisel özelliklerim seni çok fazla ilgilendirmiyor. Çünkü senden istediğim, sadece bana odaklanman. Benimle ilgili fiziksel özelliklerimi bilmeni isterim. Karakter özellikleri, ikimiz için de çok bir anlam ifade etmiyor. Ben daha çok, karşımdaki insanı beden diliyle tanımayı severim. Elleri, kıvrımları, bakışları, dokunduğum zaman karakterini ele verir. Senin de, bundan çok hoşlanacağından eminim. Profilimde, Alsancak Travesti olarak bana ait fotoğraf var. Numaram ve daha fazlası var.. Ama sen çok daha fazlasını istiyorsan benimle gerçek bir randevu da bir arada olabilirsin. Aradığın zaman duymak istediklerini, yaşamak istediklerini ve her birini sana anlatacağım. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*