Alsancak Tatlı Dilli Travesti Feyza

Selam, ben Feyza. 28 yaşındayım. Koç burcuyum ve koç burcu kadınının bütün özelliklerini taşırım. Kırmızı renk olmazsa olmazım. Kırmızı ruj sürerek katıldığım faaliyetler de hakkını veririm. Alsancak Travesti arayan beyler için olmazsa olmaz bir fırsatım. Hemen arayarak bana ulaşın. 

Hem Zevki Hem Keyfi Benimle Yaşamak İster Misin?

İnatçı yapımla tanınırım. Fakat bu durum, seni korkutmasın. İkimiz için de keyif verecek birlikteliklerde inatçı yapım devreye girmiyor. Bir şeyi kafaya koyduğum da illaki gerçekleştirmem gerekir. Bir cevap hayır ise bunu asla kabul etmem. Kendi istediklerimi yapmak için elimden geleni yaparım. Zevklerim burada önceliğimdir. Terazi ve aslan burcu erkekleri ile harika bir uyum yakalarım. Ancak eğer ki sen kendine güveniyorsan, terazi ya da aslan burcu erkeği olmana gerek yok. Uyumumuz bize yetecektir. Korkusuzun. Kolay kolay eskiye takılı kalmam. Her zaman için ileriye dönük düşünürüm. Bu yüzden eskiyi bırakıp, geleceksen benimle birlikte olmalısın. Kafanda eskiler varsa ben senin için yara bandı olamam. İlişkilerde önceliğim tutkudur. Beni benden tanımanı isterim. Seninle harika yerler keşfedebiliriz. Güzel yAlsancakler yaparız ve aynı zamanda güzel zevkler yaşarız. Güzel olan her şey benim ilgimi çeker. Eğer senin de güzel olan her şey ilgini çekiyorsa, bence vakit kaybetmeden hemen profilimdeki numaradan bana ulaş. Alsancak Travesti arayan kişiler için öncelik tip değil güzellik, saygı, sevgi ve sadakattir. Baktığımız zaman bu özelliklerin her birini taşıyorum. Sen de kendine güveniyorsan, saygılıysan bana karşı değer vereceğini düşünüyorsan ve birlikte geçirdiğimiz güzel anlar da keyifli bir deneyim yaşayacağını düşünüyorsan hemen numara üzerinden bana ulaş. 

Saygı Yoksa Bende Yokum!

Alsancak Travesti arayan dostlarım, yalnızca dost değil dert ortağı, sırdaş ve daha fazlası olabiliriz. Kendime güveniyorum. Güzelliğime, kıyafetlerime, yAlsancaklerime, evime her şeyime özen gösteririm. Benimle olan kişilerin de aynı özeni göstermesinden hoşlanırım. Ufacık bir saygısızlık, hayatımdan çıkmana neden olur. Saygıyı öncelikle bulundurarak, profilimdeki numaradan ulaşmanı tavsiye ederim. Eğer ki saygılı değilsen, görüşmeler gerçekleşmez ve direkt engellerim. Alsancak Travesti

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*