Alsancak Seksi Travesti Ceren

Merhaba, ben Ceren. 26 yaşındayım. Kumralım ve açık tenliyim. Orta boydayım. Tarzım sportif, fakat şık olmaktan keyif alırım. Uğurlu taşım inci. Pazartesi günleri benim için en şanslı günüm. Anlaşırsak, Pazartesi buluşacağımızdan eminim. Alsancak Travesti arayan beyler için olumlu özelliklerim ile onları kendimi çekeceğimden eminim! 

Duygular Benim İçin Olmazsa Olmaz!

İlişkilerimde, insana karşı son derece sevgi dolu ve tutkuluyumdur. Bir kez bağlandıktan sonra derin bir bağ kurmak isterim. Karşımdaki insana, dünyanın geri kalanını unutturup yalnızca ikinizin varlığın hissettiririm. Karşımdaki insan benimle bir aradayken harika hisseder. Aynı zamanda zevki doruklarında yaşar. Eğlenceliyimdir. Eğlenceli karakterimi, yalnızca pozitif enerji aldığım partnerlerime gösteririm. Fiziksel olarak yuvarlak hatlara sahibim ve bebeksi yüzüm var. Cildime çok önem veririm. Yumuşak yüzüme dokunduğunuzda, o bebeksiliği hissedebilirsin. Soluk bir ten rengim var. Fakat renkli gözlerim bunun önüne geçiyor. 

İlişkilerimde en önemli detay duygulardır. Seninle birlikteyken, duyguyu hissetmem gerekiyor. Benimle olduğunda ya da olduktan sonra tekrar ve tekrar birleşerek asla ayrılmak istemeyeceksin. Eski türk filmlerini izlAlsancakten keyif alırım. Eğer anlaşabilirsek, birlikte mükemmel film seansları oluşturabiliriz. Müzik dinlAlsancak olmazsa olmazım. Günün her anında müzik dinleyerek dans edebilirim. Saçlarımla oynamaktan keyif alıyorum. Sinirlendiğimde genellikle gözyaşlarımdan acısını çıkartırım. Bu yüzden, karşımdaki insanın bana tahammül etmesi önemli. Ne kadar birbirimize karşı saygılı ve sevgili olursak mükemmel bir birliktelik yaşayabiliriz. Fakat sen bana saygı göstermezsen, ben de sana saygı göstermem. Eğlenmekten keyif alıyorum. Günün her anını, eğlenerek geçirebilirim. Enerjime hayran duyarsın. Profilimde numaram mevcut. 

Alsancak Travesti arayan yakışıklı beyler için numaram üzerinden bana ulaşabilirler. Fotoğraflarımın hepsi bana aittir. Bu yüzden sahte ya da taklit hesaplarla muhatap olmuyorum. Gerçek bir karaktersen, bana bu şekilde yaklaşman gerekiyor. Alsancak Travesti arayan beyler için beklentilerini karşılıyorum. Önceliğim yakışıklı saygılı ve kaliteli olmaları. Fakat dikkat çeken özellikler de beni cezbeder. Kendine güveniyorsan, vakit kaybetmeden hemen beni ara! 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*