Alsancak Oralda İddialı Travesti Bayan Hande

Selam beyler, ben Hande. 26 yaşındayım. Köpeklerimle vakit geçirmekten keyif alıyorum. Travesti Alsancak arayan beyler, benimle kaliteli ve eğlenceli sohbet edebilirler. Profilimdeki numaradan ulaşmanız yeterli. Kaliteli bir oral için buradayım, seni bekliyorum.

Benimle Yaşadığını Hissetmek İster Misin?

Hepimiz biliyoruz ki, sevilmek başlı başına önemli bir kavram. Sevmek kadar sevilmekte hayatımızın akışıdır. Bir şeyleri oldurmak için başkasının bizi sevmesi en büyük destek. Karşımdaki insana gösterdiğim saygı ve sevgiyi aynı şekilde görmek isterim. Köpeklerim olmazsa olmazım. Çocuklar en hassas noktam. Fizik dediğin, sporla ve diyetle yapılır. İş, arayarak bulunan üretilen bir kavramdır. Fakat “an” istisnadır. Karşıdaki insanın nefesini hissetmek gerekiyor ve ben bunu önem veririm. Aksi takdirde güvensizlik yaşarım. Anı hissederken hem sevgi hem de güveni beraberinde yaşamam gerekiyor. Enerjiye önem veririm. Karşımdaki insandan pozitif enerji aldığım sürece aynı enerjiyi sunacağından eminim. Neyse bunları geçelim. Benimle anı hissetmek isteyen, Travesti Alsancak arayan beyler için numaram profilimde! Hemen iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli sohbet için en doğru adres tabii ki ben:)

Eğlenmeye Hazır Mısın?

YAlsancak yapmayı çok seviyorum. Karşımdaki insanı güzelliğimle doyurduğum gibi yAlsancaklerim de doyurmaktan keyif alırım. Güzel film izlAlsancak, harika müzikler dinlAlsancak, dans etmek, dışarıda vakit geçirmek ve özel anlar biriktirmek benim için olmazsa olmazdır. 

Profilimdeki fotoğraflarımın hepsi bana ait! Karşımdaki insanla görüşmeden önce gerçek olduğundan emin olmam gerekiyor. Bekar ve yakışıklı erkekleri bekliyorum. Öncesinde uzun ilişkisi olanlar, eğer ki yakın zamanda ilişkisi bittiyse kesinlikle görüşmeyelim. Ben yara bandı değilim. Karşımdaki insanı iyileştirmem. Dert dinlemem, sadece sana odaklanıp anı yaşarım. 

Gerçekten kaliteli bir sohbet istiyorsanız, profilimde numaram bulunuyor. İletişime geçtiğiniz zaman beni daha fazlasıyla tanıyabilirsiniz. Hissetmek, benim hayatımın akışıdır. Bir şeyleri kaliteli yaşamak ve doyasıya hissetmek için bunu doyasıya yaşarım. Kaliteli, eğlenceli, kibar ve bakımlı erkekler tercihimdir. Bunun dışındaki kaba saba erkekler asla tercihim değil. Benim kendime verdiğim değeri, karşımdaki insandan gördüğüm sürece görüşme de olurum. Birazcık da olsa, benimle ilgili fikir oluşturduysan hemen aramalısın. Travesti Alsancak

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*