Alsancak Neşeli Travesti Damla

Selam beyler, ben Damla. 24 yaşındayım. Balık burcuyum. Alsancak’da yaşıyorum ve bu şehre aşığım. Balık burcunun bütün özelliklerini taşırım. Önceliğim ilgidir. Karşımdaki insandan ilgi görürsem, ben de aynı ilgiyi gösteririm. Travesti Alsancak arayan beyler, profilim üzerinden bana ulaşırsa mutlu bir gecenin planlarını kurabiliriz. 

Benimle Anı Yaşamak İster Misin?

Anı yaşamak, anı değerlendirmek ve anlık keyifleri tatmak bence mükemmel bir duygu! Bir şeyleri zamana bırakmaktan nefret ediyorum. Karşımdaki insan da sürekli zaman kavramının ortaya koyduğunda uzaklaşırım. Özel hayatımda ve arkadaşlık ilişkilerimde de bu durum önceliklidir. Zamana bırakmak yerine, anlık keyiflerden daha çok hoşlanıyorum. Travesti Alsancak arayan beyler, benim gibi anlık keyiflere önem veriyorsa profilimde bulunan numaradan iletişime geçebilirler. Paylaştığım fotoğraflardan da görüldüğü gibi güzelliğime ve bakımıma önem veririm. Karşımdaki insanın da elleri, kokusu, görünüşü benim için çok önemli. Fotoğraflarım gerçek ve tamamen bana ait. Görüşmeler öncesinde fotoğrafların gerçek olup, olmadığını teyit etmek için görüntülü konuşuyorum. Eğer gerçekse sonrasında görüşmelere geliyorum. Diğer türlü asla buluşmalara gelmem. Kendime verdiğim önemi, karşımdaki insana da gösteririm. Benimle harika vakit geçirmek ve anlık keyifler isteyen beyleri bekliyorum. 

Samimi Sohbet, Eğlenceli Anlar ve Çılgın Oyunlar..

Travesti Alsancak arayan beyler neşeli ve samimi sohbet istiyorlarsa bence çok doğru adreste olduklarını söyleyebilirim. Kendime güveniyorum. Çılgın oyunlardan keyif alırım. Karşımdaki insanlarla bu oyunları denAlsancak istiyorum. Gün içerisinde yalnız vakit geçirmekten hoşlanırım. Fakat yalnızlığımı yanımdaki insanla paylaşmak benim için önceliktir. Yakışıklı, kibar, akrep burcu erkekler ilk tercihim. Fakat burç dışında yakışıklı ve kibar olması benim için yeterli olacaktır. Ben samimi sohbetten, eğlenceli anlardan keyif alıyorum. Karşımdaki beyefendiye de aynı aldığım hissiyatı fazlasıyla veririm. 24 yaşındayım. Bu yüzden genç insanlar önceliğim. Kaba saba, düşünceme önem vermeyen ve her zaman kendisini önemseyen insanlarla asla muhatap olmam ve buluşmalara gelmem. Görüşmeler öncesinde telefonla konuşmalarımız olur. Sohbetlerde karşımdaki insandan enerji alırsam, sonrasında görüşmeler gerçekleşir. Kendinize güveniyorsanız, vakit kaybetmeden hemen bana ulaşın ve mutluluğu doruklarda hissedin! 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*