Alsancak Ateşli Travesti Bayan Tatiana

Merhaba, ben Travesti Alsancak Tatiana! yurt dışında doğdum büyüdüm. Benim için birlikte olmak, duygusal ve fiziksel olmaktan çok daha öte zihinseldir. Karşımdaki partneri tatmin etmek istediğim kadar, kendimin de tatmin olmasını istiyorum. 

Zevk Almaya ve Vermeye Odaklı Mısın?

Yeni şeyler denAlsancakten çok hoşlanırım. Seninle yaşayacağımız anlarda mükemmel bir partner olacağımdan emin olabilirsin. Sabırlıyımdır ve senin vücudunu keşfetmekten çok zevk alacağım. Şimdiden bunu hissediyorum. Karşılığında aynı etkiyi görmek tabii ki en büyük hakkım! Yani Travesti Alsancak ben, seni keşfederken, senin de beni keşfetmen.. Böylece atmosferimizde fişekler patlamasına neden olur. Ben kalça bölgesini çok seviyorum. Benim için hassas bölgelerdir. Baştan çıkarmak istediğin zaman bu bölgelerle ilgilenmeyin tavsiye ederim. Bu, senin için vermiş olduğum en küçük sır.. Daha fazla itiraf ve sırlarım var. Her birini seninle paylaşırım fakat öncesinde beni araman gerekiyor. 

Beni aradığın zaman, heyecanlı olabilirsin ya da bu konuda çok acemi olduğunu düşünürsem senin heyecanını dindirmek için tatlı küçük tavsiyelerim olacak. Eğer senden hoşlanmazsam, ifade edemediğim birçok durumla karşı karşıya kalabiliriz. Yani içime kapanırım. Bu durum başta söylediğim gibi seninle ileri düzeyde bağlantım olmadığı hallerde ortaya çıkacaktır. Eğer sen bana karşı dürüst ve güvenilir gelirsen konfor alanımdan çıkarım. İstediğim şeyleri cesurca gösterebilirim. Bu noktada cesur ve atılgan yanımı da göreceksin. 

Köpekleri çok seviyorum. İki tane köpeğim var. Bir kız, bir erkek. Erkek olanın ismi fox kız. Kız olanın ismi ise baby. Onlarla vakit geçirirken, adeta dünyayı unutuyorum. Dilersen sana da gösterebilirim. Resim yapmayı çok seviyorum. Sanat gezilerine bayılırım. Doksanlı yıllara ait parçaları dinlAlsancakten hep keyif alırım. Azimliyim ve birçok konuya yatkın olduğumdan dolayı yetenekli olduğunu söylüyorlar. Senden sadece beni aramanı sonrasında kendini bana bırakmanı istiyorum. Seni tanımak istiyorum. Neleri seviyorsun, nelerden hoşlanıyorsun, her birini sana istersen telefonda konuştuğumuz saatlerde sorarım. İstersen yüz yüze geldiğimiz zamanlarda sorarım. Kişisel kararına bağlı. Yaşayacağımız her anı, istersen açık açık konuşabiliriz. İstersen tamamen akışına bırakırız. Eğer hazırsan ve kendine güveniyorsan Travesti Alsancak hizmeti veren beni ara ve uçuşa geçelim! 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*