Alev Alev Yanan Alsancak Travesti Sude

Travesti Alsancak ihtiyaçlarını, benimle hissetmeye hazır mısın? Müsaade edersen, şuracıkta seninle yanıp kül olmak istiyorum. Alev alev Sude burada! Profilimi detaylı inceledikten sonra hemen beni ara ve sıcaklığı hisset.. 

Dümene Geçip, Benimle Yolculuğa Çıkmak İster Misin?

Erkeklerin, kadınların vücutlarında sevdikleri birkaç nokta vardır. Yumuşak ten, narin ense, pürüzsüz kollar, kıvrımlı sırt, çekici baldırlar, seksi köprücük kemiği ve daha fazlası.. Peki, sana bunların her birini ben de göreceğini söylesem? Zaten fotoğraflarımı incelediğiniz zaman hepsinden emin bir şekilde bana geleceksin.

Koşmanı istiyorum. Travesti Alsancak bana gelirken yükselen hareketlerin olsun. Küçük adımlardan hoşlanmam. Küçük küçük gelmen yerine koşarak gelirsen, zamanı doyasıya yaşayabiliriz. Hepsini benimle yaşamak istiyorsan, hemen arayabilirsin. Kafanda benimle ilgili bir profil oluşturmak isteyebilirsin. Bu konuda sana hak veriyorum. Uzun uzun kendimi anlatmak, bana hep sıkıcı gelir. Çünkü kendimi anlatmak yerine senin yaşamanı istiyorum. Kısaca bahset dersen, sırtımın tam ortasında gamzem var ve onu çok seviyorum. Makyaj yapmaya bayılırım. Özellikle kırmızı ruj ve eyeliner olmazsa olmazım. Çok fazla makyaj yapıp, makyaj güzeli olarak da görmeni istemem. Küçük dokunuşlarla yüz hatlarımı ortaya çıkarmayı seviyorum. Kendime yakışan bir tarzım var. Bazen sportif, bazen fazlasıyla seksi oluyorum. Kırmızı dar ve mini kıyafetler seviyorum. Gardırobumda renk renk bir sürü dar ve mini kıyafetim var. Yaz aylarında genellikle crop ve şortlar giyerim. Kendinden emin fiziğim olduğu için bunu göstermekten kaçınmam. Hazır varken gösterelim değil mi? 

Senden sadece kendini Travesti Alsancak bana bırakmanı istiyorum. Fazlasıyla tecrübeliyim. Bu tecrübem seni korkutmasın. Heyecanlı olabilirsin. Tedirgin olabiliriz. Bana karşı güven problemin olabilir. Her birini anlıyorum. Çünkü ben anlayışlı bir insanım. Benimle iletişime geçtiğinde istersen sohbet ederiz. Birbirimizin sesini duyarız. Sen biraz sakinleştikten sonra hafif hafif yükselmen için sohbetlerimize devam ederiz. Sonrasında gerçek bir randevuda bir arada bulunmanız mümkün. Ben seni istiyorum. Senin de beni istediğini biliyorum. Daha fazla birbirimize bunu yaşatmadan, hemen aramalısın! 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*