7/24 Ulaşılır Olan Alsancak Travesti Şule

Beylerin ne zaman azacağı ve seks yapmak isteyecekleri belli değildir. Bundan dolayı ben her zaman onların taleplerine yanıt veren ve seks hazır bir Travesti Alsancak kadın olarak aramanızı bekliyorum. 

Selamlar. Adım Travesti Alsancak Şule. 34 yaşında, biraz olgun ancak bakımlı vücudu ile her daim öne çıkan bir bayanım. Benim için seks konusunda zaman kavramı gibi bir durum yoktur. Canınızın istediği herhangi bir gün veya saatte beni arayabilirsiniz. İşte bunun sonrasında cinselliğin içinde var olan her şeyi çok şehvetli bir şekilde yaşayabiliriz. 

Tüm Fanteziler ve Pozisyonlar Benimle Gerçek Olacak 

Cinselliği doya doya yaşamak kesinlikle benim en temel özelliğimdir. Bu da neden çok sık tercih edilen bir kadın olduğumu net şekilde ortaya koyar. Her zaman sıcak kanlı, sohbet etmesini seven ve aynı zamanda somurtmayan bir kadınım. Hizmetlerimi ise karşılıklı haz ilkesine göre veririm. Bundan dolayı beni tercih edenler pişman olmaz. 

Sizinle beraber yaşayacaklarımız ise şöyledir;

  • Anal yaparım ve bunun verdiği hazzın ne kadar mükemmel olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.
  • Bunun yanı sıra orala yok demem gibi bir durum ise hiçbir şekilde söz konusu değildir. Zaten dudaklarımın kalın olması daha fazla haz almak dAlsancaktir. 
  • Bundan farklı olarak cimcif hizmetim de vardır. 
  • Daha fazlasını hemen elde etmek isteyen kişilerin ise iletişim kurması ve bunları bizzat yaşaması çok da zor değildir. 

Mekan konusunda bir kuralım yoktur. Beylerin evlerine çok büyük bir memnuniyetle gelirim. Tabi ki merkezde bulunan hem oteller hem de apartlar seks yapmak için çok ideal yerlerdir. Travesti Alsancak

İstediğiniz An Arayabilirsiniz 

Telefonumun sürekli açık olması beni tercih edecek olan beyler için mükemmel bir fırsat dAlsancaktir. Bu anlamda bir sınırım yoktur. Ancak her saat uyanık değilim. İşte yanıt alınmaması gibi bir durum söz konusu olduğundan kısa mesajı anında yollayabilirsiniz. Bunu gördükten sonra ise en kısa süre içinde dönüş sağlarım. İlan sayfasındaki tüm resimler ise bana ait olduğundan bu konuda aklınızda bir soru işareti olmasın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*