Zayıf ve Fit Karşıyaka Travesti Nevin

Her daim fit vücudu ile dikkat çeken Karşıyaka Travesti olarak kesinlikle beyleri mutlu edebilmek için buradayım. Seksi ve harika tenim sizler için mükemmel ve sıra dışı bir deneyim olacak. 

Adım Karşıyaka Travesti Nevin ve 33 yaşındayım. Bazıları için büyük gelebilir ancak bence deneyim her şeyden daha önemlisidir. Özellikle kilolu, sürekli terleyen ve yağlı kadınlardan bıkanlar için en iyi seçim benim. Çünkü fit vücudum öne çıkarken bunu da yapmış olduğum spora borçluyum. Harika tatlar ve fazlası için sadece arayınız. 

Atletik Vücudum Her Pozisyon İçin Uygun

Sekste pozisyonlar kesinlikle çok önemlidir. Her zaman tüm farklı pozisyonların denenmesi ve gerçekleştirilmesi sayesinde daha çok hazzın alınması mümkündür. Karşıyaka Travesti olarak işte buna en uygun olan kadınların başında geliyorum. Çünkü fiziğim müsaittir. Spor yaptığım için aklınıza gelebilecek olan tüm pozisyonların hayata geçirilmesi noktasında hiçbir sıkıntımın söz konusu olmadığının altını çizeyim.

Hem üstte hem de altta olmak bunların arasında öne çıkar. Her ikisi de benim için okeydir. Bunun yanı sıra misyoner en sevdiklerimin arasında yer alır. Karşılıklı şekilde haz alabilmek adına en mantıklı olan pozisyonların içinde bulunur. Hangisini istediğinizi tam olarak söylemeniz yeterlidir. Oldu bitti gibi durumlar bende olmaz. Aynı zamanda her saniyenin tadını sonuna kadar çıkarmak benim açımdan mühim bir detaydır. 

Ödemeleri Elden Alır ve Pazarlık Yapmam

Kesinlikle sohbet etmesini ve bunu da seks öncesinde yapmasını seven bir kadınım. Burada dikkat etmeniz gereken şey ise özel hayat ile alakalı hiçbir şeyin dile getirilmemesidir. Yani gizlilik esastır. Ücretimi elden ve peşin olarak talep ederim. Bu zaten standart bir uygulamadır. Aslında hatırlatmaya bile gerek yok ancak ben yine de söyleyeyim istedim.

Kent merkezinde olan lüks ve yıldızlı otellerde Karşıyaka Travesti hizmetlerimi benden talep edebilirsiniz. Bunun için her zaman özel telefon hattım üzerinden anlık bir biçimde randevu almanız yeterlidir. Tüm bu detayların ardından bir an önce aramanızı bekliyorum. Daha çok zaman kaybetmeden sihirli numaraları tuşlayın. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*