Vücut Temizliğini Her Zaman Yapan Jülide

Bakımımı ihmal etmeden yapan ve vücut temizliğime azami derecede dikkat eden bir Karşıyaka Travesti kadını olduğumdan beylerin benimle mutlu olmasının önünde hiçbir engel kalmamış olacaktır. 

Adım Jülide ve her zaman en bakımlı kadınların arasında öne çıkarım. Hijyene çok büyük bir önem verirken mükemmel vücudumun bakımını da yaparım. Bu sayede beylerin karşısına kusursuz bir şekilde çıkarım. Seks konusundaki beklentileriniz ne ise bunların tümünü açık olarak ifade etmeniz yeterlidir.

Kondom Kullanmadan Sizi Uçururum

Kurallar ve sınırlar seks söz konusu olduğunda hiçbir zaman geçerli değildir. Ben bunun bilincinde olan bir kadınım. Bundan dolayı sunacağım Karşıyaka Travesti hizmetlerimde kondom şartımın bulunmadığını ifade edeyim. Böylelikle en özel yerlerimin ateşini çok daha yakından hissedebilirsiniz. Buna rağmen ben kondom takmak istiyorum diyen beyler varsa onlara da yok demem. Seçim yapmak size kalmış. 

Karşıyaka Travesti Fantezilerim Sizi Mutlu Edecek

Vereceğim tüm hizmetler ve bunların detayları ise şöyledir;

  • Sevgili tadında hareket eden bir Karşıyaka Travesti kadınıyım. İşte bu sayede yabancılık çekmeden benim tadımı en sonuna kadar alabilirsiniz. 
  • Kondom olmadan hem anal hem de vajinal beraberlikleri sizlere sunarım.
  • Bunun yanı sıra bazı kadınların es geçmiş olduğu ön sevişme konusunda çok iddialı olduğumu belirtmem gerekiyor.
  • Değişik pozisyonlar ve fazlası sayesinde benden memnun kalabilirsiniz. 

Açık görüşlü bir hatun olduğumdan bunu unutmadan ona göre hareket ederek ne istediğinizi benle paylaşmanız yeterlidir. Şehvetli olan yapım sayesinde size hiçbir şekilde yok demem. Hemen durmadan beni arayabilirsiniz. 

Anlık Hazlar ve Fazlası İçin Arayınız

Numaramı ilan sayfasında çok net bir biçimde paylaştığım için bunu aramanız konusunda hiçbir sorun yoktur. Elbette bir kısa mesaj yollanması da söz konusu olabilir. Mühim olan nokta ise her daim çok kibar bir biçimde iletişimin kurulmasıdır. İşte bu sayede karşılıklı hazların tümünü elde etme noktasında bir sorunumuz kalmamış olacaktır. Otellerde seksin dibine vurabiliriz. Daha çok beklemeden beni arayabilirsiniz. Sizleri çok büyük bir sabırsızlık ve aynı zamanda şehvetle bekliyor olacağım. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*