Strapon Takarak Beyleri Memnun Eden Yıldız

Erkeklerin içinde her zaman saklamak zorunda oldukları ve ifade edemedikleri değişik fantezileri gerçekleştirme konusunda Karşıyaka Travesti olarak hazır bir biçimde beklediğimi bilmeniz lazım. 

Seks her zaman yaşanması gereken ve aynı zamanda çok boyutlu olması ile dikkat çeken bir duygudur. Bundan dolayı kesinlikle yaşanması lazım. Karşıyaka Travesti olarak işte bunu farklı şekillerde sunmasını bildiğim için daha özel bir kadınım. Merhaba beyler. Benim adım Yıldız. Karanlık dünyanızı aydınlatmaya ve orayı ışıl ışıl yakmaya geldim. Strapon kullanan ve beylerin bu konudaki taleplerine yok demeyen bir bayanım. 

Erkeklerin İçindeki Farklı Kişilikleri Yatakta Çıkarmasını Bilirim

Beylerin bir kısmı değişik duygulara ve kişiliklere sahip olmalarının yanı sıra özellikle cinsellik konusunda farklı eğilimler içine girebilirler. İşte Karşıyaka Travesti olarak bunların tam anlamıyla ne olduğunu çok iyi bildiğim için onlara hizmet etmekteyim. Strapon kullanan bir kadınım. Yani takma bir penisim var. Bunu denKarşıyaka isteyen birçok erkek söz konusu olmasından dolayı onlara istediklerini sonuna kadar vermesini bilirim. 

Beraberliklerim sadece bu şekilde değildir. Artık klasik hale gelmiş olan oral seks, ön sevişme ve fazlasının sunarım. Hazların karşılıklı bir biçimde alınması benim adıma en mühim detaydır. Genellikle beylerin çok büyük bir kısmı kondom kullanımını merak ederken bu anlamda hiçbir kuralım veya kriterim yoktur. Sağlıklı, temiz, hijyenik bir hatun olduğumdan beklentilerinizi sonuna kadar karşılarım.

Anında Randevu Alabilmek Çok Kolay

Telefonum açıktır. Bu noktada sihirli ve büyülü olan Karşıyaka Travesti numaralarımı tuşlayınız. Her zaman yanıt verebilirim. Ancak başka bir müşterim ile meşgul olduğum zamanlarda cevap almayabilirsiniz. Tabi ki bu büyük bir sorun değil. Hemen böyle anlarda yapılacak şey bir kısa mesaj yollamaktır. Tüm taleplerinizi de açık şekilde ifade etmelisiniz. 

Pazarlık veya benzeri durumların yaşanmasından nefret ederim. Görüşmeden önce paramı elden alırım. Tabi ki benim verdiğim hizmet çok özel ve sıra dışı olmasından dolayı gizliliğe de dikkat ederim. Bu konuda içinizin rahat olması lazım. Benden sır çıkmaz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*