Sohbet Etmesini Çok Seven Travesti Harika

Mükemmel beraberliklere farklı heyecanlar katmasını seven bir Karşıyaka Travesti olarak aynı zamanda beylerin dilinden iyi anlarım.

Aşklarım selamlar. Ben Travesti Karşıyaka Harika. Nasılsınız? Güzel, seksi ve aynı zamanda çok cana yakın bir kadınım. Zaten sektör içinde çok sık tercih edilmemin temel nedenlerinden birisi her daim sevgili tadında beraberlikleri sunmamdır. 26 yaşında, 1,67 boyunda bakımlı bir hatunum. Seks öncesinde her zaman karşılıklı bir şekilde yapılacak olan sohbeti sağlarım. Daha fazlasını alabilmek ve denKarşıyaka için arayınız. 

Önce Sohbet Sonra Seks 

Hemen sekse geçmek benim için çok da mantıklı değil. Böyle aceleci bir tavır içerisine girmek yerine ilk olarak karşılıklı bir biçimde sohbet etmek lazım. Travesti Karşıyaka olarak bunu uzun tutmam. Aynı zamanda gizliliğe de her daim dikkat ederim. Özel yaşantınız beni ilgilendirmiyor. Tabi ki bu sizin için de geçerlidir. Uzun süreli beraberliklere okey diyen bir kadınım. Yani seanslık kalmaz. En az 2 saatlik sekse okey derim. Bunu unutmadan ona göre benden randevu alınır. 

Her zaman beylerin değişik talepleri olabilir. Bunları karşılama noktasında hiçbir sınırımın olmadığını belirtmem gerekiyor. Zaten ön sevişme yapan bir hatunum. Bu sayede vücutlarımızı karşılıklı olarak keşfedebiliriz. Öpüşme yasağı olarak bilinen saçma sapan bir kuralım ise asla yoktur. Bunun yanı sıra oralı ve analı yaparken kondom kullanmam. Bunların tümü beyleri mutlu ederken onları orgazmın zirvesine sonuna kadar taşır. 

Gecelik beraberliklerim daha özeldir. Tam 7 saat sürmesinin yanı sıra bu süre zarfında karşılıklı içki de içebiliriz. Ben alkol kullanımı olan bir kadınım. Aynı zamanda sigara da içerim. İşte bu özelliklerim sayesinde tam da sizin aradığınız hatun olduğumu rahatlıkla görebilirsiniz. 

Aramalara Yanıt Vererek En Uygun Anımda Beraberliklerimi Sunarım

Travesti Karşıyaka hattım özel olmasının yanı sıra ilgili numaram ekte bulunuyor. Dikkatli bir biçimde tuşlamanızın ardından anlık olarak benden yanıtı alabilirsiniz. Bunun yanı sıra cevap vermediğim anlar olabilir. Böyle durumlarda ise kısa mesaj yollamak gibi bir sistemi kullanabilirsiniz. Elbette belli zaman dilimleri içinde bu işlemin yapılması lazım. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*