Seksiliğiyle Dikkat Çeken Karşıyaka Travesti Arya

Merhabalar. Güzel, bakımlı, seksi Karşıyaka Travesti Arya benim adım. Piyasanın en iyilerinden birisiyim. Henüz 22 yaşındayım. Gençliğimin vermiş olduğu enerji sayesinde beyleri yatakta tatmin ederim. Boyum 1,67 ve kilom ise 65’dir. Özellikle çok fit olan vücudum sayesinde bir mankenden farkım yoktur. Değişik birçok hizmeti alabilmek için beni aramanız yeterlidir. 

Harika Bir Bayanım

Ben diğerlerinden her zaman ayrılan özelliklerim ile dikkat çeken bir kadınım. Hemen şunlardan bahsetmem lazım;

  • Her şeyden önce çok genç bir kadınım. Yaşım daha 22. Bundan dolayı fiziki yapım harikadır. Hatta mankenden farkı yoktur. Çok sık ve fit olan vücudum sayesinde hazların en büyüğünü almanız mümkündür.
  • Bunun yanı sıra deneyimli bir Karşıyaka Travesti olarak dikkat çekerim. Bunları beni tercih etmiş olan beylerle paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyarım.
  • Bakımını yapan bir hatun olduğumdan bu noktada beklentilere yanıt vermem kolaydır.
  • Özellikle günlük bir şekilde duş alır, güzel kokularımı sürerim. Böylelikle beni tercih etmiş olan erkeklerin hiçbir şekilde pişman olması söz konusu değildir.
  • Sohbet eden bir kadın olarak seks öncesinde bunu gerçekleştirmeye büyük bir özen gösteririm. Tabi ki özel hayata girmKarşıyaka kaydı ile bunu yapabiliriz.

İşte bu özelliklerim sayesinde farkımı hemen ortaya koyarım.

Seksi Beraber Yapalım

Seks yapmak harika bir deneyim. Bunun kesinlikle çok özel bir kadın ile gerçekleştirilmesi lazım. İşte o bayan benim. Bu konuda kendime olan güvenim son derece çoktur. Anal ve oral vazgeçemediklerimin arasında yer alır. Üstelik bunları çok büyük bir tutku ile yaparım. Tabi ki bu konuda hiçbir sınır da koymam. Özellikle erkeklerin çok sevmiş olduğu ön sevişme hizmetim de vardır. Daha fazlasını benimle beraber yaşamanız mümkündür. 

Ateşimle Yanmak İçin Arayın

Kolaylıkla randevu alabilirsiniz. Telefonum üzerinden veya kısa mesaj ile bunu yapmanız mümkündür. Hiçbir şekilde pazarlık içine girmeyiniz. Karşıyaka Travesti aksi halde randevu vermem. Bunun yanı sıra mekan seçiminde çok titiz olduğumu söylemem lazım. Genellikle görüşmelerimi yıldızlı otellerde yaparım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*