Oral Yapmaktan Zevk Alan Karşıyaka Travesti Gül

Merhabalar, benim ismim Gül. Oral ilişkiden aldığım zevk inanılmaz boyutlara ulaştığı için birbirinden farklı penisleri yalayarak hayattan keyif almayı hedefliyorum. 2 yıldır profesyonel bir şekilde Travesti Karşıyaka olarak çalışıyorum ve herkesin benimle saatlerce görüşmesi için randevu veriyorum.

Kendisine güvenen, bir kadının nasıl orgazm edilebileceğini net bir şekilde bilen partnerlerimle seans süresini uzatabilirim. Bilmek istediğiniz bir durum bulunuyorsa, fotoğraflarımı görmek istiyorsanız benimle iletişime geçmekten çekinmemenizi istiyorum. Günün her saatinde ulaşabilir, sorularınızı ve isteklerinizi gönül rahatlığıyla iletebilirsiniz.

İlişkide En Sevdiğim Şey Erkeğime Oral Yapmak

Partnerlerinin huzura kavuşması için kendisini geliştiren bir kadın olduğum için her erkeğime farklı pozisyonlarda sevişme imkanı tanıyorum. Sen de sevgilinle veya eşinle yaşayamayacağın farklı pozisyonları tecrübe etmek istersen bana mesaj atabilir ve kolayca randevu alabilirsin.

Travesti Karşıyaka kariyerimde erkeklerimin sevdiği şeyleri seans öncesinde öğrenmenin ilişkilerime inanılmaz bir katkısı olduğunu fark ettim. Bu nedenle hem fantezileri hem de fetişleri soruyorum ve seanslarım esnasında bunların tecrübe edilmesine yardımcı oluyorum. Erkeğimin beni özgür bırakması halinde uzun süre oral yapmaktan keyif alıyorum.

Beni Görmek İçin Mesaj Atabilirsin

Birlikte vakit geçirmek, hayalini kurduğunuz sert veya yumuşak ilişki türlerinin hepsini sırayla yaşamak için mesaj atarak seanslarıma katılabilirsiniz. Travesti Karşıyaka ilanımı paylaşan kişi ben olduğum gibi, mesaj gönderdiğinizde yanıt veren kişi de benim. Bu sayede rahat davranabilir, ne zaman müsait olduğumu sorarak en yakın tarih için randevu alabilirsiniz. Partnerlerimin zevkten dört köşe olması, orgazmı doruklarda yaşaması benim en çok önemsediğim şeylerin başında geliyor. Eğer siz de buna önem veriyorsanız hemen şimdi bana mesaj atarak veya çağrı bırakarak randevu almak istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Gün boyu birlikte vakit geçirebileceğimiz gibi, hayalini kurduğunuz fakat henüz tadamadığınız bir şey varsa bunları birlikte yaşayabiliriz. Bana ne zaman istiyorsanız mesaj göndererek, saatlik seanslara ve günlük seanslara uygun olup olmadığımı öğrenme olanağına sahipsiniz. Görüntü konuşmak veya fotoğraf istKarşıyaka için Whatsapp üzerinden mesaj gönderdiğinizde çok kısa süre içerisinde geri dönüş yapıyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*