Mükemmel Oralcı Karşıyaka Travesti Bayan Tansu

Selam, ben bayan mükemmel! Uzun zamandır Karşıyaka’da yaşıyorum. Fakat bunun öncesinde Kıbrıs’ta yaşıyordum. Kıbrıs’ta çok fazla geçinemediğim için tekrardan asıl memleketim Karşıyaka’ya döndüm. Kendime bayan mükemmel diyorum. Çünkü mükemmelliğe önem veririm. Birlikte olduğumuz zamanlarda da, bunu fazlasıyla hissedebilirsin. Travesti Karşıyaka arayan beyefendilerin beklentilerini karşılıyorum. Doğru adrestesin! Vakit kaybetmeden hemen benimle iletişime geç.. 

Hem Güzel, Hem Çekici, Hem De İddialıyım! 

Gece ya da gündüz fark etmeden, günün dilediğin saatinde seninle doyumsuz heyecana ben hazırım! Eğer sen de, kendini hazır hissediyorsan ve kendine güveniyorsan profilimde numaram bulunuyor. Bana ait fotoğraflarım mevcut. Fotoğraflarımı beğenirsen, sonrasında numaram üzerinden konuşabilirsin. 

Seninle eğlenceli sohbetler edebiliriz. Birbirimizin küçük sırlarını paylaşırız ve benden öğrenebileceğin birçok şeyi duyarsın. Travesti Karşıyaka olarak kısaca kendimden bahsetmem gerekirse güzel ve fazlasıyla çekiciyim. Çok fazla şey anlatmama gerek kalmadan, seni kendime tek seferde çekerim. Evde vakit geçirmeyi seviyorum ve bunu karşımdaki insana yaşatmayı da isterim. Tam anlatmamı istersen, seninle bir arada olduğumuz zamanlarda doyasıya vakitler geçirebiliriz. Zamanın nasıl geçtiğini unutursun. 

Göğüs dekoltesi gösteren kıyafetlerden hoşlanıyorum. Yuvarlak kesimli elbiseler tercih ederim. Yaz aylarında mini şortlar ve mini etekleri gardırobumdan asla eksik etmem. Kıyafetlerim yengeç burcuyun. Yengeç burcunun bütün özelliklerini taşıyorum. Yaşımı sorarsan, söylKarşıyaka istemiyorum. Çünkü kadınların yaşı sorulmaz! Bunu bilmelisin

Emin olduğum tek bir şey var, seninle çok iyi anlaşacağız. Çünkü sen de heyecanlısın, cesursun ve daha fazlasını istiyorsun. Küçük fısıltılar ile kulağına doğru yaklaşarak ne istediğini sana söyleyeceğim ve sonrasında güzel vakitler geçireceğiz. Profilimdeki numaram ve fotoğrafların her biri bana ait! Senden fotoğraf istediğim de aynı şekilde gerçek ve güncel fotoğraflar olmasına dikkat ederim. 

Ama sen beni şu an çok fazla beklettin ve daha fazla bekletirsen üzülmeye başlayacağım. Bu yüzden hemen ara ve benimle iletişime geç! Sonrasında harika buluşmalarda bir araya gelelim. Travesti Karşıyaka

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*