Kondom Takıntısı Olmayan Karşıyaka Travesti Merve

Sınırların olmadığı bir cinsel beraberlik ancak benim gibi Karşıyaka Travesti kadını ile mümkündür. Bu sayede daha çok haz almak ve fazlasını hissetmesini mümkün olacaktır. 

Seksi her daim kurallar olmadan yapmak en mantıklı şeydir. Ben Karşıyaka Travesti Merve olarak bunu sağlama hususunda sektörün en iyilerinden birisiyim. 31 yaşındayım. Bakımlı ve güzelim. Birçok özelliği söz konusu iken bunların arasında her daim öne çıkan ise kondom kuralımın bulunmamasıdır. İşte bu beni çok özel kolay. Bu tip bir cinsel beraberliği yaşamak için aramanız yeterlidir. 

Kondomsuz Seks Benimle Mümkün

Ben harika bir Karşıyaka Travesti kadını olarak sizleri çok büyük bir sorundan kurtarıyorum. O da kondom kullanmaktır. Bunun için bile beni aramanız, randevu talep etmeniz mantıklıdır. Bakımlı, temiz ve aynı zamanda hijyen kurallarına göre hareket eden bir hatunum. Bu özelliklerim sayesinde kondom kullanmanın ne kadar gereksiz olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Tadımı daha iyi alabilir ve sıcaklığımı da hissedebilirsiniz. Tabi ki ben kondom takmak istiyorum diyenlere hiçbir şekilde karşı çıkmam. 

Hizmetlerim her zaman beyler tarafından merak edilir. Buna göre beraberliklerimde ön sevişme yaparım. Zaten bu olmadan seksin her daim eksik kaldığını düşünüyorum. Doya doya öpüşmek de yaptıklarımın arasında dikkat çeker. Bundan farklı olarak oral, anal ve fazlasını benden alabilirsiniz. Sıcak kanlı, sohbeti hoş bir bayan olmamdan dolayı aklınızdan geçenleri rahatlıkla ifade etmeniz yeterli olacaktır. 

Seanslık olarak kalan bir kadın değilim. En az 2 saat ve üstü olacak şekilde beyleri kabul ederim. Beni arayacak olan erkeklerin her zaman bakımlarına dikkat etmesini isterim. Bunun olmaması durumunda kabul etmem söz konusu değildir. Lütfen bu kurala dikkat ediniz.

Görüşmek İçin Hemen Arayınız 

Karşıyaka Travesti olarak görüşme mekanı olarak farklı yerlere yok demem. Apartlar bunlardan birisi olmasının yanı sıra mutlaka güvenli bir semt içinde bulunmak zorundadır. Yoksa seks yapmamız mümkün değildir. Bunun yanı sıra hem rezidans hem de otelleri kabul ederim. Bu sayede anın tadını en sonuna kadar çıkarmak mümkündür. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*