Kölelik Fantezisine Açık Travesti Ebru

Merhaba baylar adım Ebru. Kariyerime sıradan ilişkiler yaşayarak başladım fakat zamanla ekstrem sevişme stillerinin ve fantezilerin daha fazla hoşuma gittiğini fark ettim. Karşıyaka Travesti arayan erkeklere dominant bir bayan olarak hizmet veriyorum. Eğer benden daha baskın bir karakterli erkek bulursam aşırı zevk alıyorum bunu bilmenizi isterim. Beni kucağına alıp sertçe becermek isteyen kölelerim, bunu yapacak cesarete sahip olmadıkları için onları aşağılamama maruz kalıyorlar. Size aşağılık bir insan muamelesi yapmamı ister misiniz, kendinizden utanmanızı sağlayacak bir seansa mı ihtiyacınız var? O zaman hemen beni arayın ve size sahibe Ebru’nun hayal dünyasından bir saatlik hizmet sunayım.

Sahibeye Mi İhtiyacın Var?

Sahibenin kaliteli bir kölelik tecrübesi yaşatmasına ihtiyacı olan erkekler, bu ihtiyaçlarını benimle karşılayabiliyorlar. Gün içerisinde yaşadıkları yöneticilik hissinden sıyrılmak ve kadınının ayağının altında ezilmek isteyen tüm erkekler için profesyonel bir hizmet sunuyorum. Benimle haftanın her günü görüşme fırsatına sahipsiniz. Sahibeye veya ağzına vermek istediğiniz seksi bir hatuna ihtiyacınız olduğunu söylemeniz yeterlidir.

Tüm Fantezilerinizi Yaşatabilirim

Sert bir şekilde sevişmek veya duygusal bir seks deneyimi yaşamak için sadece sevgili yapmanıza gerek yoktur. Daha önce beraber olduğunuz partnerlerinizle yaşayamadığınız, fantezilerinizde kalan fakat bir türlü deneyemediğiniz şeyleri artık gerçekleştirmek istiyorsanız bana mesaj atın.

Her Fırsatta Evine Davet Edebilirsin

Karşıyaka Travesti kariyerim boyunca, beni kondomsuz bir şekilde sertçe becerip içime boşalmak isteyen çok erkek oldu fakat bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda erkek bunu başarabildi. Eğer kölelikten kurtulmayı ve bir erkek gibi beni becermeyi istiyorsan ilk önce bunu bana kanıtla. 

Çoğu sahibe sadece kendi evinde hizmet veriyor fakat ben müşterimin evine giderek, onun mekanında da kraliçe haline gelebilirim. Karşıyaka Travesti Ne istersem yaptırır, gün boyu ona beş para etmez bir erkek olduğunu hatırlatırım. Bir anlığına sakso çekmem için dua edecek hale getiririm ama beni birkaç saniyeliğine yaladığına şükredecek şekilde seansı sonlandırırım. Sadece kölelik ve BDSM fantezileri için değil, diğer fantezilerde de profesyonel bir hizmet istiyorsanız beni arayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*