Kıvırcık Saçlı Karşıyaka Seksi Travesti Zekiye

Her zaman bakımlı ve güzel bir Karşıyaka Travesti olarak seksi çok iyi bildiğimi düşünüyorum. En farklı taleplerinizi bile karşılama noktasında hiçbir sınırım ya da limitim söz konusu değildir. 

Güzel ve harika bir günden merhaba sevgili beyler. Ben Travesti Karşıyaka Zekiye. 29 yaşında, orta boylu ve en çok ilgi çeken özelliğim olan kıvırcık saçlarım sayesinde çok sevimli bir hatunum. Beyleri ve seksi çok seviyorum. Kilom ise 65. Yani öyle aman aman kilolu bir kadın değilim. Benim gibi harika bir kadının tadını alarak rahatlamak isteyen beylerin sadece arama yapmaları yeterli olacaktır. 

Sıra Dışı Görünümüm Sizi Büyüleyecek

Kıvırcık saçlı kadınlara çok büyük bir ilgi duyan birçok erkek var. İşte ben doğal bir kıvırcık olmamdan dolayı her zaman beylerin taleplerine karşılık veren bir hatunum. Aynı zamanda güzel ve bakımlı olduğumdan büyük bir ilgi görürüm. Kesinlikle çok fazla kuralım yoktur. İki temel kriterim mevcuttur. Bunlardan birisi anal seks yapmamam ve diğeri ise kondom kullanımıdır.

Anal olmadan da her daim zevk almak mümkündür. Vajinal beraberlikler bunun en güzel kanıtıdır. Beni istediğiniz şekilde ve pozisyonda becerebilirsiniz. Zaten buna her daim hazır olan bir kadınım. Bunun yanı sıra oral olmazsa olmazların arasında dikkat çekerken bundan farklı olarak ön sevişme hizmetimi de veririm. Bunların tümünde haz almak ve karşılıklı bir biçimde mutlu olmak çok da zor değildir. Travesti Karşıyaka olarak beni aramanızı bekliyorum.

Sınırlar Olmadan Seks Yapmak Benim İşim

Tabi ki randevulu bir sistem söz konusu olmasından dolayı bunu unutmadan ona göre hareket etmeniz gerekiyor. Kısa mesaj da yollayabilirsiniz. Whatsapp Travesti Karşıyaka hattım söz konusu olmasından dolayı bunun üzerinden iletişim basittir. Asla ve asla seanslık beraberliklerim yoktur. Bunun yanı sıra saatlik veya gecelik olacak şekilde kalabiliriz. Bu anlamda en iyi seks yapılacak yer ise otellerdir. Apartlar daha farklı bir opsiyon olarak dikkat çekerken burada mühim olan nokta güvenliktir. Bu sayede harika zaman geçirmek mümkündür. Hemen arayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*