Karşıyaka Travesti Bayan Şifacı Sude 

Selam tatlı ve yakışıklı beyefendiler! Ben Sude! Sen de şifacı Sude diyebilirsin. Seni iyileştirmeye geldim. Aç kapılarını! Günün yorgunluğu, stresi ve her birini benimle atabilirsin. Dilediğin birçok arzuda yanındayım. Benimle her şeyi beraber yaşayacaksın. Karşıyaka Travesti arayan beyefendiler için ideal profilde olduklarını söyleyebilirim. Beni arayarak, daha fazlasını öğrenebilirsin.

Benimle Tutkulu Bir Dans Eder Misin?

Şifacı Sude karşında! Uzun sarı saçlarım, uzun bacaklarım, ellerim, kıvrımlı belimle aynaya bakıyorum düşüyorum kendime:)) uzun süredir Karşıyaka’da yaşıyorum. Ama Karşıyakalı değilim. Karşıyaka Travesti arayan da beyefendilerin ne istediğini çok iyi biliyorum. Bu yüzden beklentileri karşılıyorum. 

Sevecen, sıcakkanlı ve iddialıyım. Atılgan adımlarım vardır. Karşımdaki insandan da bunu aynı şekilde isterim. Senin bana güvenmen çok önemli. Partnerim bana güvenirse, ben de ona güvenirim ve sonsuz yolculuğumuza çıkarız. Benimle harika bir masalın içerisinde olabilirsin. Dilersen seninle tutkulu bir dans edebiliriz. Evet, doğru duydun. Benimle tutkulu bir dansa hazırsan ve kendine güveniyorsan profilde numaram bulunuyor. 

Sayfamdaki fotoğraflarım, tamamen bana ait! Gerçek numaram üzerine ulaşabilirsin. Senin de öncesinde heyecanını biraz dindirmek için eğlenceli sohbetler edebiliriz. Sohbetler arasında kendinle ilgili birkaç bilgiyi dilersen söyleyebilirsin. Sonrasında harika randevularda bir arada bulmamız mümkün. Günün dilediğin saatinde her zaman senin için müsaittim. Eğlenirken, karşımdaki insanın eğlenmesini de isterim. Onun için kullanabileceğim birçok silahım var. Silahlarım, seni fazlasıyla heyecanlandıracak! Ondan eminim. Bunların hepsini sana yaşatacağım. Daha ne bekliyoruz. Arayarak gerçek şifayı hisset. Boşuna bana şifacı demiyorlar. Tabii, bu sana başta komik gelebilir. Beni yaşadıktan sonra isteyeceksin. 

Eğlenmekten, yürüyüş yapmaktan, yKarşıyaka yapmaktan, müzik dinlKarşıyakaten, farklı aktivitelerden çok hoşlanıyorum. Fakat benim için önemli olan özel anlar! Özel anları hissederken karşımdaki insanın da tutkuyla arzu ettiklerini bana yaşatmasını istiyorum. Senin de bunları istediğini biliyorum. O yüzden benim profilimdesin! Çok doğru bir profilde olduğunu söyleyebilirim. Karşında aramanı bekleyen, tatlı bir hanımefendi var. Onu daha fazla bekletmeden, hemen aramalısın. Karşıyaka Travesti

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*