Karşıyaka Travesti Bayan Şeker Kız Candy 

Merhaba, ben Şeker Kız Candy. Bana bu şekilde hitap edebilirsin. Öncesinde Hollanda’da yaşıyordum. Sonrasında Karşıyaka’ya taşındım. Karşıyaka Travesti olarak seninleyim. Doyumsuz sohbetler, eğlenceli vakitler, doyasıya kahkahalar ve heyecan dolu saatlerin her birini benimle yaşayabilirsin. Kendimi hayatın bana sunmuş olduğu sürprizlerinden mahrum etmeyi sevmem. Aslında sana anlatacağım çok bir şey yok. Sadece anı yaşayalım istiyorum. Eminim, sen de benimle aynı düşünceleri hissediyorsun. Telefon numaram ve bana ait bilgiler profilimde.. İstediğin zaman arayabilirsin. Ben, her zaman senin aramanı bekleyeceğim. 

Şeker Kız Burada! Sen Neredesin?

Başlarda sana soğukkanlı, mesafeli ya daha durgun görünümlü gelebilirim. Bu benim, birazcık kendimi korumak için oluşturacağım duvarım. Fakat uzun sürmez. Kesinlikle seni korkutmasın! Sohbet ettikçe, birbirimizi tanıdıkça, senden aldığım enerji ile katı duvarlarım yerini yumuşacık bir pamuğa bırakacak.. Yani pamuk ipliği gibi aramızdaki bağlar açılacak ve birbirimize yakınlaşırız. Karşıyaka Travesti kadının olarak seni sıcaklığımla saracağım!

Benim için aşk çok boş bir duygu! Hatta yok diyebilirim. Yalnızca ana odaklanmak ve karşımdaki partneri hissetmek isterim. Çevremde çok fazla arkadaşım var. Bu yüzden arkadaş canlısı olduğumu söylerler. Benimle yapacağın sohbetlerde, eğlenceli muhabbetler edebiliriz. Bana sırlarını verebilirsin. İstersen, ben de seninle küçük sırlarımı paylaşırım. Birbirimizden memnun kaldıktan sonra gerçek buluşmalarda bulunabiliriz. Gerçek buluşmalarda ne dediğimi anladığını düşünüyorum. 

Boş konuşmalardan asla hoşlanmam. Kendini bana anlatırken, gerçek seni duymak isterim. Yüzeysellik sevmem. Cümlelerimi dikkatli ve özenli seçmeye önem gösteririm. Aksi takdirde gerçek bir duvar gibi karşında dururum. Bu da birlikte olduğumuz anları keyifsiz bir hale getirecektir. Şefkatli, merhametli ve sıcakkanlıyım. Bunu hissedebilirsin. Duygularımı göstermekten asla kaçınmam ve en önemlisi bir arada bulunduğumuz zamanlarda senin hissetmeni isterim. Çünkü ben buna önem veririm. Senin de hissetmeni sağlayacağım. Karşıyaka Travesti

Yapman gereken, profildeki numaram üzerinden bana ulaşmak! Günün istediğin saatinde ulaşabilirsin. Telefonum, sana her zaman için açık.. Ben aramanı bekliyorum. Sen de daha fazla beni bekletme ve hemen ara 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*