Karşıyaka İnce Belli Travesti Bayan Hazal

Merhaba tatlı bey. Sizi  profilimde görmekten mutluyum. Ben Karşıyaka Travesti olarak buradayım ve ismim Hazal. 22 yaşındayım. Beyaz tenliyim. Bakımlıyım. Hoş kokulu, yumuşak tenli, narin, dövmesiz ve süper sevecenim. Çok yönlü biriyimdir. Her zaman beğeninize uyum sağlarım. Hizmetimden tamamen memnun ve yenilenmiş olarak ayrılacağınızdan emin olabilirsiniz. Yaramaz bir arkadaşım ve erkeğimi memnun etmek için iyi yetenekliyim. Zevk vermeyi ve hissetmeyi seviyorum. Çok lezzetli ve yoğun bir birliktelik yaşayacağız. Başka hiç olmadığı kadar zevk alacaksınız.

Alımlı Bir Kadınla Gerçek Randevuya Ne Dersin?

Karşıyaka Travesti arayanlar için bariz özelliklerimden birisi asil olmamdır. Tam bir hanımefendi görünümüne sahibim. Oldukça akıllı olduğunu düşünüyorum. Yapacağım her harekette, mantıklı davranışlar sergilerim. Ama seninle bir arada geçireceğim özel birlikteliklerde mantığımı bir kenara bırakıp eğlenceye odaklanmak istiyorum. Fazlasıyla seksi ve çekici bir fiziğe sahibim. Albenisi yüksek bir insan arıyorsan, işte karşındayım. Arzulu bir kadın olduğumdan dolayı erkekler tarafından fazlasıyla isteniyorum. Yani talibim çoktur. Ama ben bağlanmak ya da aşk gibi duygular inanmadığım için daha çok özel anlara odaklanmayı seviyorum.

Kıvırcık saçlara sahibim. Saçlarımın rengi açıktır. Güçlü kollarım ve geniş omuzlarım vardır. Fotoğraflarımdan da anlayabileceğin gibi iddialıyım. Benimle beraber vakit geçirmek, beni etkilKarşıyaka istiyorsan güç dengesini doğru kurmalısın. Beni etkilKarşıyaka için zorlanmaman gerekiyor. Yani küçük sürprizler, tatlı tebessümleri kulağıma fısıldayacağım tatlı sözler ve daha fazlası beni etkilKarşıyaka için yeterli olacaktır. Bağlanmak ya da birbirimizin peşini bırakKarşıyaka gibi durumlar yok! Senin de benim gibi ana odaklanmanı istiyorum. Seni kendime çekmek yerine tamamen senin kollarında olmak istiyorum. Yani benimle her şeyi yaşayacaksın! Bunu anlaman için vücut dilimi kullanabilirsin. Fazlasıyla kendisini ele verecektir. Seninle paylaşmak istediğim itiraflarım ve özel sırlarım var. Eğer sen de buna hazırsan ve duymak istiyorsan Karşıyaka Travesti olarak benimle iletişime geç.. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*