Karşıyaka Dövmeli Travesti Bayan Ayça

Selam tatlı, eğlenceli ve iddialı Ayça’nın dünyasına hoş geldin! Çok fazla dövmem olduğu için bana genellikle dövmeli bayan diyorlar. Yani akıllarda böyle kalıyorum. Fotoğraflardan anlayacağın gibi sağ kolum tamamen dövme ile kaplı. Aslında sol kolumu da aynı şekilde kaplamak istiyorum. Ama ikisi çok hoş görünmez diye vazgeçtim. Eğer ikna olursam, neden olmasın. Seninle beraberken, vücudumun farklı noktalarında görünmeyen diğer dövmelerimi konuşmak isterim. Aynı zamanda paylaşmaktan keyif alacağımı bilmelisin. Travesti Karşıyaka Ayça ile her deneyim bambaşka!

Yüksek Enerjime Ayak Uydur!

Karşıyaka Travesti arıyorum diyen erkekler, genellikle karşısındaki partnerinin cesur olmasını istiyor. Evet, kabul ediyorum. İddialıyım ve sana ekstra çok fazla yüksek enerjiye sahip olduğumu söylesem ne dersin? Bence, şu andan itibaren heyecanını daha fazla yükselttiğimi düşünüyorum. Hiçbir zaman enerjim bitmez. Günün her anı, her saati, yüksek enerjimi dilediğin gibi yaşayabilirsin. Merak ettiklerin, aklında olanlar, bana sormak istediklerin varsa ararsan sana bir bir anlatırım. Aynı zamanda daha detaylandırırım. Böylelikle benimle beraber yaşayacağın özel anlar için heyecanın birazcık dinmiş olursun. Travesti Karşıyaka

Dövmelerimi merak ettiğini düşünüyorum. Sırtımda, sağ kolumda ve farklı birçok noktada dövmelerim var. Her birinin anlamı olduğumu asla söylemeyeceğim. Böyle söyleyen insanlara da inanmıyorum. Çünkü her dövme anlamlı değildir. Bazıları keyfi yapılır. Zaten bir kere dövme yaptırınca devamını istiyorsun gibi bir klişe söylKarşıyaka istemiyorum. Ama durum, gerçekten de böyle. İlk kez sırtıma yaptırmıştım. Sonrasında kendimi durduramadım. Biliyorum bunlar senin için çok önemli değil. Ama görmek istediğin dövmelerim olursa, yeni şeyler denemeye açık bir insanım sürprizlerden hoşlanırım. 

Ufak jestlerle beni etkileyebilirsin. Enerjim yüksektir. Bu yüzden bana ayak uydurmak istiyorsan, kendinden emin olmalısın. Travesti Karşıyaka olarak benim enerjime her zaman yetişemezsin. Yanımda sönük kalmanı istemem. Birlikte sohbet ettiğimiz zamanlarda seni kendime hazırlayacağım. Benimle beraber her yeni fikre açık olmayı ve zihninde bırakmayı öğrenmelisin. Telefonun ardındayım ve seni bekliyorum. Ben şimdiden sabırsızım. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*