Karşıyaka Cazibeli Travesti Bayan Cansel

Benim dünyama hoş geldin! 24 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. Karşıyaka Travesti arıyorsan ben hazırım. Gökyüzünün sonsuz maviliğinde benimle kaybolmak ister misin? “Evet”, dediğini duyar gibiyim. Uyarıcı zevklerinden haz almaya hazırsan hemen aramalısın.

Aç Kanatlarını Benimle Özgürsün!

Seninle beraber yaşayacağımız özel onlara geçmeden önce biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Geniş alın, büyük gözlerim var. Sımsıcak gülümsememle kolaylıkla kendimi belli ederim. Saçlarım uzun ve kabarıktır. İddialı bir görünüşüm var. Dolgun dudaklarım ve ela gözlerimde sana hep gülümseyeceğim. Genel olarak çok uzun uzun kendimi anlatmayı sevmem. Ama benimle ilgili kafanda portre oluşturmak için bu durum önemlidir. Karakterlerimiz ne kadar birbirine yakın emin olabilirsin. Bir ortama girdiğim zaman genellikle çok şık klasik giyimimle, zarafetimle dikkat çekmeyi seviyorum. Fakat seninle olduğumuz zamanlarda çok daha iddialı kıyafetler giyeceğimden emin olabilirsin. En belirgin ve en çok takdir edilen özelliğim kıvrak zekam. Ama aynı zamanda etkileyici esprilerimdir. Seninle olduğumuz zamanlarda etkileyici esprilerim uzun uzun gülümsene neden olur.  Baştan söylediğim gibi benimle beraberken, asla sıkılmayacaksın.  Sürekli kahkahalar atıp, harika vakitler geçireceğiz. 

Karşıyaka Travesti arayan beyefendiler için profilimde bulunduğunuza göre doğru bir tercih yaptığınızı söyleyebilirim. Sizden tek istediğim bana karşı nazik olmanız. İltifat duymayı çok severim ve ilgi görmeye alışkınım. Beni kendine çekmek istiyorsan, fazlasıyla ilgi göstermen yeterli olacaktır. Kendinden emin erkeklerle bir arada olmayı seviyorum. Günün çoğunluğunu kendime ayırırım. Bu yüzden fazlasıyla bakımlıyım. Karşımdaki insandan da aynı bakımı görmek isterim. 

Karşıyaka Travesti hizmeti veren ben çok fazla parfüm kullanırım. Bu yüzden bir araya geldiğimiz zamanlarda farklı kokularla karşında olacağım. Her defasında bana hangi parfümü kullandığımı sorabilirsin. Ben de, her defasında sana farklı cevaplar vereceğim. Benimle ilgili detayları, istersen bir arada olduğumuz zamanlarda anlatabilirim. Böylelikle hem beni benimle tanıyabilirsin. Hem de hissederek yaşaman mümkün. Profilimde numaram bulunuyor. Kendime ait bilgilerle beraber detayları inceleyebilirsin, eğer ki kendine güveniyorsan, beni aradığın zaman kaliteli sohbetler edebiliriz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*