Karşıyaka Ateşli Travesti Buse

Karşıyaka Travesti kızları arasında bende varım! Gece veya gündüz seks yapmak istediğinizde 7 gün 24 saat beni arayabilirsin. Ben kim miyim? Benimle ilgili merak ettiğin her şey burada…

Seks bir sanattır. Her kadının vajinası bulunur ancak her kadın iyi seks yapamaz. İyi seks yapmak için bu işin kitabını yazmak gerekiyor. Yatakta erkeği nasıl mutlu edeceğini bilmek yeterlidir.

Ateşli Kadın Buse

Karşıyaka Travesti kadınları arasında ateşi en yüksek kadın dediğinizde akla ben gelirim. Buse ben 27 yaşındayım ve Karşıyaka’da yaşıyorum. Erkeklerin tamamı çok severken seksi severek yaparım. Çünkü bu dünyadaki bir insanın yaşayabileceği en güzel duyguyu seks olarak görüyorum. 1 74 boyundayım ve balık etliyim. Balık etli bir kadınla yatağa girmenin ne dKarşıyaka olduğunu erkekler bilir. Ağzının tadını bilen erkekler beni arayarak benimle yatağa girmeli. 

Göğüs ölçüm 100 kalçalarım ise 98’dir. Yani hem yatağınızı hem de gözünüzü doldururum. Yatakta en sevdiğim şey kırbaçla erkeğin bana hükmetmesidir. Sertlikten çok hoşlanırım. Seks sırasında bana acı çektirebilir ve istediğiniz kadar saçımı çekebilirsiniz. Karşıyaka Travesti kadınları arasından seçim yaparken Buse derseniz bana ulaşırsınız.

Seksin Bir Numarası

Karşıyaka Travesti kadınlarının hiçbir sınırı yok. Yani beni istediğiniz her yere davet edebilirsiniz. Eviniz müsait ve bekarsanız evinize çağırın. Her gece müsaitim. Sabaha kadar ateşli, çılgınlar gibi seks yapmak için adresinizi göndermeniz yeterli. Görüşmelerimizi sadece evde değil otelde de yapabiliriz. Karşıyaka’da çok güzel oteller var ve otel odalarında jakuzide seks yapmaya bayılıyorum. O jakuziye benimle girdiğinizde bir daha oradan aynı adam olarak çıkmayacaksınız. Aceleniz var ve hızlıca seks yapmak isterseniz seanslık veya saatlik olarak da görüşebiliriz. Bana verdiğiniz ücretin karşılığını size kat ve kat fazlasını vereceğim. Seksi vücudumu sizi mutlu etmek için kullanırken erotizme sonuna kadar açığım. Benden ne istediğinizi söyleyin ve sadece izleyin. Daha önce hiç böyle bir kadınla karşılaşmadınız. Cinselliğin en uç noktasına birlikte çıkalım ve sekste nirvanaya ulaşalım. Beni ara ve yanına çağır bekliyorum… 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*