Düzenli Dost Hayatı Yaşamayı Seven Cansu

Merhaba erkeklerim, benim ismim Cansu. Partnerlerimin her şeyden zevk alabilmesi için mesaj atması ve telefon etmesi, seanslarımda neleri kabul ettiğimi öğrenmesi gerekiyor. Fantezilerini hiç utanmadan anlatabilecek, diğer kadınlarla yaşayamadığı ne varsa benimle yaşamak için hevesli olduğunu belli edecek erkekleri beğeniyorum. Travesti Karşıyaka kariyerimde 18 yaşından büyük olması şartıyla, grup ilişkilere ve tek erkekle olan ilişkilere en az 1 saatlik seanslarımla izin verdim.

Sevgili Tadında Bir İlişki Seviyorsan Beni Ara

Düzenli ilişki veya tek seferlik ilişki yaşıyor olmamız, erkeğime olan davranışlarımı hiçbir zaman olumsuz bir şekilde etkilemiyor. Travesti Karşıyaka ilanlarıma mesaj atan erkeklerle olan beraberliklerimde kendi kurallarımı koyduğumu söylemem gerekiyor. Kondom kullanılmasını talep etmiyorum fakat ilişkilerimde kırbaç gibi zarar vermeye yönelik nesnelere de izin vermiyorum.

Sadece yumuşak veya giriş çıkışların sert olduğu bir ilişkiden zevk alan, partnerine oral yapmayı seven erkekleri misafir etmek istiyorum. Eğer bu şartlarıma uygun davranacağınızı düşünüyorsanız hemen şimdi mesaj atarak randevu almak istediğinizi ifade edebilirsiniz. Hayattan zevk almak, birçok kez orgazm yaşayacak şekilde ilişki tecrübe edebilmek için beni arayabilir veya mesaj atabilirsiniz.

Performansı Yüksek Erkek Arkadaş Arıyorum

Hiçbir sınır istemeden kadınları orgazma ulaşmak için son derece hevesli olduğunu fark ettiren erkekleri evimde misafir ediyorum. Sen de bu tür isteklere sahipsen bana müsait olduğunda mesaj atabilir, randevu alabilir ve hayattan keyif almak için özel olarak fantezilerinden bahsedebilirsin. Performansı yüksek, partnerinin orgazm olmasını önemseyen, kendi zevkinin yanı sıra partnerinin mutluluğuna da dikkat eden herkesle geceyi güzel şekilde geçirebilirim.

Travesti Karşıyaka telefon numarama mesaj atan, çağrı bırakan ve fantezilerinden söz eden erkeklere nasıl bir hizmet sunabileceğimle ilgili kısa süre içerisinde dönüş yapıyorum. Hangi gün ve hangi saatler arasında müsait olduğumu açıklayarak, erkeğimin bir saat veya birkaç saat boyunca benimle ilişkiye girmesine izin veriyorum. Eğer sen de dost hayatı yaşamak, canın sevişmeyi ektikçe güzel bir kadının belirlediği mekana giderek ilişkiye girmeye sıcak bakıyorsan benden randevu alabilirsin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*