Bakımlı Tırnaklarıyla Dikkat Çeken Gül

Her daim seksi, bakımlı ve güzel bir Karşıyaka Travesti kadını olarak kesinlikle beylerin taleplerine yok demeden hareket ederim. Anın tadını tüm şehvetimle çıkarabilmek için beni hemen arayınız. 

Seksi bir kadın olarak tüm beyleri en içten dileklerimle selamlıyorum. Benim adım Gül. İsmime yakışır derece hem güzelim hem de kokum harikadır. Özellikle tırnak bakımına önem veren bir kadın olduğumdan beyler için en iyi tercih kesinlikle benim. 28 yaşında, 1,73 boyunda ve hafif balık etliyim.

Seks Ateşi ile Yanmak İçin Arayabilirsiniz 

Hemen Karşıyaka Travesti hizmetlerini alabilmek için nasıl iletişim kuracağınızı ifade etmem gerekiyor. 

Bakımlı Bir Kadınım

Her zaman en bakımlı, güzel ve seksi Karşıyaka Travesti kadınlarının arasında yer alırım. Zaten hem balık etli olmam hem de uzun boyum sayesinde daha ilk andan itibaren beyleri büyülerim. Bunun yanı sıra güzel kokarım. Sportif yapım sayesinde aklınıza gelebilecek tüm fanteziler ve pozisyonlar gerçek olacak. 

Elbette beylerin her zaman çok merak etmiş olduğu hizmetlerimi söyle ifade edeyim;

  • Anal konusunda çok hevesli bir kadınım. Mükemmel, sarkmamış kalçalarımın arasından girmek hem beni hem de sizi bulutların üstüne taşıyacak. Hatta bunun gerek hızlı gerekse çok sert bir biçimde yapılmasını istiyorum.
  • Bunun yanı sıra özellikle oral denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden birisi benim. Kalın dudaklarımı, ateşli dilimi harika bir biçimde kullanırım.
  • Tüm güzelliğimi ise ön sevişme sırasında beylere sunarım. Bunun ardından erkeklerin daha farklı talepleri söz konusu ise onlara da yok demem. 

Her anlamda sınırsız ve kuralsız bir kadın olduğum için sektörün en çok tercih edilen hatunlarının arasında yer alırım. 

Otellerde Karşıyaka Travesti Hizmetlerimi Sunarım 

Otellerde hizmetlerini sunan bir Karşıyaka Travesti kadınıyım. Her otele gelmem gibi bir durum hiçbir şekilde söz konusu olmadığından yıldızlı olan bir mekanı tercih etmeniz lazım. Güvenliğe de büyük önem veririm. Otel odasının kiralanması işlemi tabi ki size ait olduğundan bunu hiçbir zaman unutmayın sevgili beyler. Hadi hemen iletişim kurunuz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*