Anal Yapmaya Bayılan Karşıyaka Travesti Belgin

Farklı seks fantezilerinin tümünü başarılı bir biçimde yerine getiren bir Karşıyaka Travesti olarak aynı zamanda yeniliklere açık olduğumun altını da net bir biçimde çizmek lazım. 

Aşklarım merhabalar. Ben Karşıyaka Travesti Belgin. Umarım hepiniz iyisinizdir. Ben her daim sekse hazır olmamın yanı sıra aynı zamanda çok ateşli bir biçimde sizleri bekliyorum. Neredeyse sektör içindeki her kadının aşağı yukarı sunmuş olduğu birçok hizmeti verirken bundan farklı olarak anal beraberlikleri de sizlere sağlarım. Zaten benim çok sık tercih edilmemin temel nedenlerinden birisi de budur. 

Anal Seksi Benimle Yaşayın

Bana göre seks denildiği zaman her fantezinin ve pozisyonun harika bir biçimde yapılması lazım. Bundan dolayı Karşıyaka Travesti olarak sınırlarım yoktur. Beylerin büyük bir kısmının anal seksi çok sevdiğini ve bunu denKarşıyaka istediğini iyi biliyorum. İşte bu yüzden analın kralını sizlere sunarım.

Ben 34 yaşındayım. Yani biraz olgun olduğumu ifade etmem lazım. Fakat bunun erkekler için bir sorun olduğunu zannetmiyorum. Çünkü deneyimli ve olgun bir kadın ile seks yapmak onlar adına her zaman daha mantıklıdır. Boyum ve posum yerindedir. Her fiziki özelliğim ilgi toplar. Kalçalarım bunların başında gelir. Bu sayede anal seksten alacağımız haz katlanarak artmış olacaktır.

Elbette sadece bunlarla sınırlı olmayan Karşıyaka Travesti hizmetlerim vardır. Oral da yapmış olduklarımın arasında bulunur. Bundan farklı olarak her zaman ön sevişme yaparım. Surata ve ağza boşalmak olarak bilinen cimcif bir diğer hizmetimdir. Fazlasını alabilmek için beni aramanız lazım. Bu da kesinlikle çok uzun süren bir işlem olmayacaktır. Anın tadını bu şekilde çıkarabiliriz. 

Her Mekana Gelirim

Her daim hizmetlerimi farklı mekanlarda sunarım ve bu konuda bir sınırım da söz konusu değildir. Oteller tabi ki ilk sırada gelir. Ancak belli şartları taşıması lazım. Bunların arasında hem konforlu hem de yıldızlı olması öne çıkar. Bunun yanı sıra daha farklı olarak apartlara da gelirim. Elbette bunların detaylarını öğrenebilmek için randevu için beni aramanız lazım. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*