69 Yapmayı Seven Karşıyaka Travesti Vildan

Merhaba oral ilişkiden hoşlanan aşklarım, benim ismim Vildan. Erkeğim olarak beni kollarına almak, her dakika farklı bir pozisyona sokarak becermek isteyen herkese bayılıyorum. Performansını sadece sevişirken değil, mesajlaşırken yazdıklarıyla da yansıtabilecek erkeklere ihtiyacım var. Karşıyaka Travesti ilanlarıma ulaştıysanız, paylaşmış olduğum telefon numaralarının benim tarafımdan yayınlandığını bilmenizi istiyorum. Partneriyle 69 yapmaktan zevk alan, kadınını boşaltmak için canını dişine takan erkekleri evimde misafir etmeyi seviyorum.

Güzel Bir Karşılıklı Oral İle Kolayca Boşalabilirim

Karşılıklı oral, tüysüz ve pürüzsüz bedenimin zevkten dört köşe olması için en önemli kriterlerimden biridir. Karşıyaka Travesti ilanlarım sayesinde sen de her hayalini tecrübeli ve profesyonel bir kadınla yaşama olanağına sahipsin. Uzun boylu olmayan, güçlü ve beni ayakta becerebilecek, oral yapabilecek erkeklere ihtiyacım var.

Seansımızın başından sonuna kadar tamamen oral ilişki tecrübe ettirebileceğim gibi, vajinal ve anal ilişkilerle yaşamının keyfini çıkarmana yardımcı olmamı isteyebilirsin. Her isteğinde yanında olduğuma, hayatının en güzel sevişmelerinden birine şahit olmana yardımcı olabilirim. Partneriyle birlikte aynı anda veya birkaç saniye aralıklarla boşalacak şekilde ilişkiyi hazırlayan, orgazmı doruklarda yaşamak isteyen herkesi mutlu hissettirebilirim.

Erkeğimin Hayattan Keyif Almasını Sağlıyorum

Partneriyle birlikte 69 yapmaktan çekinen, bir kadının mutluluğunu sağlayabilecek pozisyonlarda orgazm olması için girişimde bulunmayan erkekleri evime bekliyorum. Sadece kendi evimde değil, müşterilerimin nerde ilişkiye girmek istediklerini sorarak, onların seçtiği adreslerde de saatlik seans verebiliyorum. Sevgiliniz veya eşiniz varsa, hayatınızın bazı dönemlerinde cinsel açıdan çok büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunlarla ilgili bana mesaj atarak soru sorabilir, size eşinizin yaşatmadığı şeyleri tecrübe ettirip ettiremeyeceğimi öğrenebilirsiniz.

Karşıyaka Travesti kariyerimde bir erkeği kabul etmememdeki tek neden 18 yaşından büyük olmamasıdır. Reşit olan her erkeğin hayatın keyfini çıkartması, huzurlu bir şekilde seansımızın başından sonuna kadar orgazm hissiyle yanıp tutuşmasını istiyorum. Sen de bana bu süreçte eşlik etmek, diğer kadınlardan farklı olduğumu her an hissettirmek için mesaj atarak randevu alabilir ve evimi ziyaret edebilirsin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*