İzmir Travesti Narin Bayan Zehra

Selam, tutkulu Zehra burada! Kıvır kıvır saçlarım, ince uzun fiziğim, tatlı sohbetlerim, bakışlarımla heyecanı hissedebileceğin profilim karşında.. Fotoğraflarıma bakarken şimdiden benim radarıma girdin ve bundan sonrasını bana bırakmak istiyorsun. İzmir Travesti olarak istediğin her şeyi gerçekleştireceğim. Bunun için özel zevklerim var. Bir telefon kadar uzağındayım. Hemen beni ara ve beni doyasıya hisset! 

Hadi, Daha Ne Bekliyorsun? Hemen Numaramı Tuşla!

Erkeklerin kalbine giden yol, boğazlarından geçer derler. Özenerek hazırlanan yİzmirler, onlar için vazgeçilmez olmanızı sağlar. Bu durum, sadık ve bağlı kadınlar için geçerli.. Karşında sadece unutulmayacak anlar yaşayabileceğin, doyumsuz zevklere imza atacağın İzmir Travesti var. Yani sana çok güzel yİzmirler hazırlamam. Senin kalbine giden yolu bulmak için de uğraşmam. Çünkü ikimiz de biliyoruz ki, bizim için önemli olan özel anlar. Onun dışında yİzmir yİzmir, bir yerler keşfetmek falan falan çok önemli değil! Önemli olan benim seni keşfetmem ve senin de beni keşfetmen

Dilersen, başlarda senin heyecanını dindirmek için sevdiğin yİzmirleri, sevdiğin müzikleri konuşabiliriz. Fakat bunun sıkıcı olacağını, sen de anlayacaksın. Çünkü karşında duran kadın, iddialı ve atılgan. Yani senin isteklerine, ihtiyaçlarına, saklı ve derin arzularına göre hareket edecek! Bir robot gibi davranmam. İnce kıvrımlarımla yılan gibi süzülürüm. Kendimi seviyorum. Kendimle ilgilenmek, aynaya baktığım kadını her gördüğünde mutlu olmak istiyorum. Karşımdaki insanın da benimle ilgili düşünceleri çok önemlidir. Kaliteli beyefendileri seviyorum. Ne istediğini bilen beyefendiler benim için çok önemli. Bazen belirsiz insanlarla karşılaşıyorum. Ne istediğini bilmiyor ya da benim istediklerime göre davranıyor. Bu durum hoş değil! Benim istediklerim de önemli. Senin istediklerinde! Ben benim zevklerimi seninle beraber yaşarken, senin de sakladığın itirafların istediklerin varsa benimle yaşamanı istiyorum. 

Anlattıklarımdan anlayacağın gibi tamamen kendimi sana bırakabilirim. Duygusal yanım baskındır. Ama bunu yaşayacağımız birlikte çok fazla göstermem. Anı yaşamak, anı hissetmek benim için çok özeldir. Vazgeçilmez kokular, mükemmel kıyafetler, kırmızı ruj ve ojeler, uzun tırnaklar işte İzmir Travesti ben buyum.. Daha fazlasını görmek hissetmek istiyorsan hemen beni aramalısın. Sesini duymak istiyorum. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*